Druskininkai - jūsų gyvenimo harmonijai

Druskininkų jaunimo užimtumo centras koordinuoja vaikų vasaros stovyklas! Šiais metais turime iš ties gausų organizatorių būrį, kurie pasiūlė net 57 stovyklas skirtingo amžiaus vaikams.
Daugiau informacijos
Kviečiame lengvai ir greitai užsiregistruoti išankstinei konsultacijai Jums rūpima tema pas Savivaldybės specialistus patogiu laiku atvykstant į Savivaldybę arba esant poreikiui nuotoliniu būdu.
Registracija
Dar neturi savo druskininkiečio kortelės? Užsisakyk ir gauk visas tau priklausančias nuolaidas Druskininkuose
Daugiau informacijos
Druskininkų savivaldybės meras
Ričardas Malinauskas

"Druskininkai – Jūsų gyvenimo harmonijai.

Iki šiol kartu su stipria ir draugiška Druskininkų krašto bendruomene pavyko pasiekti daug užsibrėžtų tikslų: modernėjo kurorto infrastruktūra, gražėjo viešosios erdvės, duris atvėrė lankytojų pamėgti objektai. Mūsų tikslas – jaukūs, patogūs, išpuoselėti Druskininkai. Ir toliau judame ne mažesniu tempu, nei tai darėme iki šiol ir esame pasiruošę atliepti savo bendruomenės žmonių lūkesčius. Darbų, projektų, idėjų sėkmė priklausys tik nuo mūsų visų bendrų pastangų, aktyvumo ir iniciatyvumo siekiant, kad turėtume tokius Druskininkus ir mūsų savivaldybės kaimiškąsias bendruomenes, apie kokius svajojame. Kviečiu drauge juos kurti".

Gyvenimo aprašymas

Veiklos ataskaitos

Registruokitės priėmimui

Darbotvarkė

Druskininkų savivaldybės meras