2024-08-12
Atnaujinimo data: 2024-08-12

Įvyko Antikorupcijos komisijos posėdis

Liepos pabaigoje buvo suorganizuotas Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos posėdis, kuriame svarstyti klausimai: Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos 2024 metų veiklos plano vykdymas, Druskininkų savivaldybės teisės aktų antikorupcinio vertinimo nagrinėjimas tvirtinant tvarkos aprašus, 2024 metų statistika bei aptarti kiti einamieji klausimai.

Antikorupcijos komisijos pirmininkas Anatolijus Goborovas bei Dokumentų ir informacijos skyriaus vedėja, atsakinga už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą administracijoje Rūta Vitkauskaitė pateikė informaciją apie Antikorupcijos komisijos 2024 m. darbo plano priemonių vykdymą I pusmečio metu. Buvo aptartos priemonės, kurios bus įgyvendinamos II pusmečio metu.

Viena iš funkcijų už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą savivaldybėje – įstaigoje parengtų norminių teisės aktų ar projektų antikorupcinio vertinimo atlikimas. Posėdžio metu komisijos nariams buvo pristatytas 2024 m. I pusmečio parengtų ir patvirtintų tvarkos aprašų sąrašas, kuriam buvo atliktas antikorupcinis vertinimas.

Posėdžio pabaigoje komisija diskutavo aktualiais klausimais. Posėdžio pirmininkas pasiūlė informuoti gyventojus ir paskelbti spaudoje bei Savivaldybės interneto svetainėje kur galima kreiptis, pastebėjus korupcijos apraiškų. Taip pat buvo nutarta atlikti apklausą dėl aktualių klausimų sekančiam posėdžiui bei reikalingų mokymų temų poreikio ir kartu su komisijos nariais nutarti dėl minėtų temų.

Asmenys pateikti savo skundus dėl galimų korupcijos apraiškų gali:

Nuotraukų galerija