2024-07-26
Atnaujinimo data: 2024-07-30

Vyksta mokyklų atnaujinimo darbai

Ateinančius naujus mokslo metus Druskininkų savivaldybės mokyklos pasitiks atsinaujinusios – čia aktyviai vyksta atsinaujinimo darbai.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas su komanda apsilankė Viečiūnų progimnazijoje, „Saulės“ ir „Atgimimo“ mokyklose, kur aptarė laukiančius pokyčius.

„„Ryto“, „Atgimimo“ ir „Saulės“ mokyklose jau pradėti „Tūkstantmečio mokyklų I“ projekto remonto darbai. Atnaujinamos aktų salės, bibliotekos, mokytojų darbo vietos, valgyklos, kuriamos erdvės multimedijos studijai, robotikos ir IT centrui bei gamtamokslinės laboratorijos. Numatytos investicijos į infrastruktūros atnaujinimą – 485,1 tūkst. eurų, įrangos įsigijimą bei patalpų pritaikymą 1 136,4 tūkst. eurų. Kasmet žiūrime, ko mūsų mokykloms reikia, planuojame investicijas ir atnaujiname vidaus ir išorės erdves“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Šalia didžiųjų darbų vyksta ir kasmetiniai kosmetinio remonto darbai – dažomos ir tvarkomos klasės, koridoriai, mokyklų lauko aplinkos, įrengiamos vidaus vaizdo stebėjimo kameros, Viečiūnų progimnazijoje planuojama iš pagrindų remontuoti ir sporto salę. Visiems šiems darbams iš savarankiško biudžeto numatyta apie 200 tūkst. Eur.

Sėkmingai įgyvendinamos ir bendruomenės narių pasiūlytas idėjas.

Viečiūnų progimnazijoje jau sutvarkyta prieš progimnaziją esanti aikštė bei vidinis kiemelis, taip pat atnaujinta ir Leipalingio progimnazijos lauko erdvė – paklotos naujos trinkelės, planuojama įrengti naujus suoliukus. Laukų erdvių atnaujinimui skirta – 57,5 tūkst. Eur.

Dar laukia regioninės investicijos, numatyta plėsti „Atgimimo“ mokyklą.

Nuotraukų galerija