2024-06-27
Atnaujinimo data: 2024-06-27

Pažymų, patvirtinančių šeimos sudėtį, išdavimas

Informuojame, kad nuo š. m. balandžio 1 d. pažymų, patvirtinančių šeimos sudėtį, Druskininkų savivaldybės administracija neišduoda.

Kur galėčiau gauti pažymą apie šeimos sudėtį?

Pažymą apie savo šeiminę padėtį, sutuoktinį ir nepilnamečius vaikus galima užsakyti VĮ Registrų centrui pateikus prašymo Formą. Prašymas gali būti pateikiamas:

- siunčiant prašymą ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją paštu, adresu Lvivo g. 25-101, 09320 Vilnius;

- siunčiant elektroniniu parašu pasirašytą prašymą el. paštu [email protected];

- atvykus į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą) ir užpildžius prašymą. Jeigu prašymą pateikia įgaliotas asmuo, jis privalo pateikti teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą ir įgalioto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Nuo 2024-04-21 pažymos, patvirtinančios šeimos sudėtį, išduodamos ir per  Elektroninių valdžios vartų portalą.