Druskininkuose lankėsi Indijos ambasadorius

Praėjusią savaitę Druskininkuose pirmą kartą lankėsi Indijos ambasadorius Lietuvoje Devesh Uttam. Ambasadorius susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku ir vicemeru Simonu Kazakevičiumi, Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoju Antanu Urbonu.

Meras pristatė Druskininkus, čia vykdomus ir planuojamus projektus, turizmo srities aktualijas.

Susitikimo metu buvo aptartos investavimo galimybės Druskininkuose, potencialios galimybės bendradarbiauti kultūros, turizmo srityse, atvežti čia turizmo operatorius iš Indijos, kad jie, susipažinę su Druskininkų galimybėmis, įtrauktų kurortą į savo paslaugų paketus.

Po susitikimo savivaldybėje,  Indijos ambasadorius Lietuvoje Devesh Uttam nuvyko į miesto muziejų, kur apžiūrėjo ekspoziciją ir susipažino su Druskininkų istorija.