Druskininkų savivaldybės vicemeras S. Kazakevičius dalyvauja JAV vykstančiame projekte „Regional and Municipal Leaders and Climate Change“

Sausio 24 dieną Druskininkų savivaldybės vicemeras S. Kazakevičius, kartu su kitų savivaldybių atstovais,  išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur dalyvaus „Open World“ programos „Regional and Municipal Leaders and Climate Change“ projekte, skirtame regionų ir savivaldybių lyderiams, aktyviai dirbantiems aplinkos apsaugos bei klimato kaitos srityse.

Tarp 5 finalistų, išvykusių į JAV, buvo atrinkti Druskininkų, Tauragės rajono, Utenos, Palangos ir Akmenės savivaldybių atstovai, kurie sausio 24–vasario 4 dienomis vyksiančiuose renginiuose dalinsis idėjomis bei susipažins su gerąja JAV praktika siekiant suvaldyti klimato kaitą, pastangomis plėtoti ir gerinti švarių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą.

Pirmoji vizito dalis vyks Vašingtone, vėliau dalyviai keliaus į Minesotos valstiją.

Susitikimų metu dalyviai turės progą užmegzti ryšius su Amerikos organizacijomis ir jų atstovais, o sukauptas žinias panaudoti ateities projektams, kurių įgyvendinimui „Open World“ programa numato galimas dotacijas.

Programą „Open World“ administruoja Kongreso tarptautinės lyderystės biuras (COIL), kurio misija yra supažindinti kylančius dalyvaujančių šalių lyderius su įstatymų leidybos funkcijų svarba bei padėti užmegzti ilgalaikius profesinius ryšius su kolegomis JAV.

Visas išlaidas – įskaitant tarptautines keliones, vietines keliones JAV, apgyvendinimą ir vizos išlaidas, visiškai padengs „Open World“ programos organizatoriai.