2023-12-05
Atnaujinimo data: 2024-01-09

Tęsiami ugdomojo konsultavimo renginiai

Tęsiant „Tūkstantmečio mokyklų“ programos įgyvendinimą, toliau organizuojami ugdomojo konsultavimo renginiai mokyklų vadovams ir bendruomenei.

Lapkričio 29-30 dienomis Leipalingio dvare ir „Atgimimo“ mokykloje organizuoti Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų vadovų ir mokyklų bendruomenės ugdomojo konsultavimo renginiai, kuriuos vedė dr. Aurimas M. Juozaitis.

Šių renginių tikslas – burti mokyklų vadovus bendrų Programos tikslų įgyvendinimui savivaldybės lygmenyje bei atskirų mokyklų bendruomenėse, plėtoti mokymų dalyvių ugdomojo vadovavimo gebėjimus, užtikrinant veiksmingą pagalbą ir palaikymą.

Prieš mėnesį ugdomojo konsultavimo renginiai buvo organizuoti Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje.

Primename, kad Druskininkų savivaldybė viena iš pirmųjų įsitraukė į „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą. Pagal suderintą planą, į Druskininkų švietimo sistemą bus investuota apie 2 mln. eurų.

TŪM programoje dalyvauja trys mokyklos, kurios atitinka programos kriterijus – „Ryto“ gimnazija, „Atgimimo“ ir „Saulės“ pagrindinė mokyklos. Gimnazijoje planuojama įrengti gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų laboratorijas, „Saulės“ mokykloje – multimedijos ir menų studijas, „Atgimimo“ mokykloje – robotikos ir informacinių technologijų centrą.