2024-07-15

Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas

Pristatome LR Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuotą ir LR Prezidento globojamą projektą „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“, kurio tikslas – senjorų skaitmeninės atskirties mažinimas.

Siekiant šio tikslo, visoje Lietuvoje senjorams skaitomos paskaitos ir organizuojamos skaitmeninių įgūdžių lavinimo dirbtuvės.

Skaitmeninės transformacijos ašis – skaitmeninių  įgūdžių ir gebėjimų turintis ir skaitmeninėmis paslaugomis pasitikintis vartotojas. Deja, neretai jis paliekamas skęsti jam neprieinamų technologinių pasiekimų vandenyne.

Nors projektas dar tik įsibėgėja, prie jo jungiasi vis daugiau valstybės institucijų, įmonių, žiniasklaidos atstovų. Kiekvieno indėlis labai svarbus.

Projekto rezultatai bus apžvelgti per Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Spalio 1-ąją projekte dalyvavę senjorai ir projekto partneriai bus kviečiami pasidalinti įžvalgomis ir projekto ateities vizijomis.

Apie projektą daugiau skaitykite čia.

Ryšių reguliavimo tarnyba maloniai kviečia Jus liepos 18 d. 16 val. jungtis į Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuoto ir Lietuvos Respublikos Prezidento globojamo projekto „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ nuotolinę paskaitą.

Paskaitos trukmė – 1,5 val.

Paskaitoje sužinosite:

Projekto vadovė, Ryšių reguliavimo tarnybos Strateginio valdymo grupės Komunikacijos projektų vadovė, Rita Karpuvienė pristatys projektą „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“

VĮ „Regitra“ Paslaugų valdymo ir vystymo departamento direktorius Tautvydas Paliulis skaitys paskaitą „Kaip pasitikrinti iki kada galioja mano vairuotojo medicinos pažyma? Ką daryti toliau?“

Projekto partnerio – VO „Senjorų pasaulis“ sukurtos nuorodos į paskaitą.

Projekto partnerio – VO „Senjorų pasaulis“ sukurtos nuorodos į paskaitą rasite čia.

https://www.youtube.com/@senjorupasaulis2002/streams (renginio dieną).