2024-01-24

Savivaldybėje lankėsi „Saulės“ mokyklos aštuntokai

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi „Saulės“ mokyklos aštuntokai, lydimi mokytojos Renatos Jaskelevičienės.

Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevčius mokiniams pristatė pagrindinius savivaldos veikimo principus, veiklos sritis ir savivaldybės atsakomybes, taip pat įgyvendinamus ir artimiausiu metu planuojamus įgyvendinti projektus: kultūros ir kongresų  rūmus, Snow arenos rekonstrukciją, autobusų stotį, verslo ir kūrybinių industrijų erdves bei kitus projektus.

Moksleiviai ne tik uždavinėjo, bet ir atsakė į vicemero jiems paruoštus klausimus, pabandė patys modeliuoti biudžeto paskirstymą.

Po susitikimo mokiniai apsilankė mero R. Malinausko kabinete ir pasimatavo mero kėdę bei apžiūrėjo tarybos posėdžių salę.

Nuotraukų galeriją rasite čia.