2024-05-20

„Ryto“ gimnazijos vienuoliktokai prisijungė prie iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“

first image

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) dešimtus metus iš eilės inicijavo visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“.

Prie šios iniciatyvos prisijungė „Ryto“ mokyklos 11-okai. Lydimi mokytojos  Viktorijos Purvinienės, mokiniai apsilankė Druskininkų savivaldybėje, kur dirba vieno iš jų mama.

Mokiniai susitiko su vicemeru Simonu Kazakevičiumi ir savivaldybėje dirbančiais specialistais.

Vicemeras S. Kazakevičius papasakojo apie savo studijų pasirinkimą, darbo patirties kaupimą, kvietė pasinaudoti Jaunimo užimtumo programa ir galimybe dirbti vasarą bei priminė apie Studentų rėmimo programą, kurios pagalba galima finansuoti studijas arba gauti stipendiją.

Specialistai mokiniams pristatė savo profesijas: teisininko, turizmo specialisto, socialinio darbuotojo, finansininko, auditoriaus, viešųjų ryšių specialisto.  

Apie savo studijų ir darbo patirtį  papasakojo buvusi „Ryto“ gimnazijos mokinė, Vilniaus universiteto studentė Evija Buraitė.

Tikimės, kad šis susitikimas mokiniams atnešė naujų žinių, įkvėpė tikslams karjeros srityje, paskatino siekti savo svajonių.

Daugiau nuotraukų rasite čia. 

 

Susijusios naujienos