2024-09-09

Rugsėjo 11-12 d. nedirbs rūšiavimo centrai

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad rugsėjo 11-12 d. (trečiadienį-ketvirtadienį) rūšiavimo centrai (didelių ir kitų atliekų surinkimo aikštelės) nedirbs.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir laukiame atvykstant kitomis dienomis.

Primename, kad šeštadieniais visi rūšiavimo centrai dirba nuo 9 iki 18 val. Jų adresus ir darbo laiką kitomis dienomis galite pasitikslinti https://www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/.

Į rūšiavimo centrus vežkite visas atliekas, kurių negalima mesti į konteinerius ir palikti prie jų:

didelių gabaritų atliekas (baldus, duris, langų rėmus), elektros ir elektronikos įrangą, pavojingas buities atliekas (apdailos medžiagų, tepalų dėžes, buitinės chemijos priemonių likučius, lengvųjų automobilių akumuliatorius ir kt.), žaliąsias atliekas, statybos ir griovimo atliekas.

Aikštelėse priimamos tik išrūšiuotos atliekos - geriausia tą padaryti namuose: bus greičiau.

Visose aikštelėse veikia ir daiktų mainų punktai „Mainukas“ - juose palikite jums nereikalingus, bet dar tinkamus naudoti daiktus - jie turės antrą gyvenimą.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.