2024-09-04

Priekabą atliekoms išvežti galima gauti nemokamai – kreipkitės į ARATC

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras primena, kad galima nemokamai gauti priekabą didelių gabaritų ir kitoms atliekoms vežti.  Ši paslauga skirta ARATC aptarnaujamų savivaldybių gyventojams - kad jie turėtų galimybę patys išgabenti atliekas į rūšiavimo centrus (didelių ir kitų atliekų surinkimo aikšteles).

ARATC šiam tikslui yra įsigijęs tris priekabas. Dvi jų laikomos Alytaus rajone, Takniškių kaime esančioje atliekų surinkimo aikštelėje, viena – Druskininkuose, Gardino g. 102 esančioje aikštelėje.

Norint pasinaudoti priekaba atliekoms vežti, reikia atvykti į vieną šių aikštelių. Priekabos iš anksto nėra rezervuojamos. Ar jos neužimtos, prieš atvykstant galima pasiteirauti paskambinus tel.  +370 677 48423 (Takniškių aikštelė), +370 671 98518 (Druskininkų aikštelė).

Nemokamai priekaba gyventojui duodama 2-3 val. Jeigu nurodytu laiku priekaba negrąžinama, gali būti taikomas 6 eurų mokestis už kiekvieną papildomą valandą. Bet įprastai poros valandų atliekoms  atvežti užtenka.

Išsinuomota priekaba atliekas galima vežti į bet kurį ARATC rūšiavimo centrą, tačiau grąžinti ją reikia ten, iš kur buvo pasiimta.

Išsinuomoję priekabą atliekas į rūšiavimo centrus veža patys gyventojai. Priekabos talpa – iki 550 kg.  Daugiau informacijos apie priekabų nuomos tvarką rasite čia.

Primename, kad rūšiavimo centruose priimamos tik išrūšiuotos atliekos. Jas reikia išrūšiuoti namuose arba atvežus į rūšiavimo centrą. Rūšiavimo centro darbuotojas privalo paaiškinti, kur kokias atliekas mesti, bet neprivalo padėti jų iškrauti.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.