2024-08-19

Mokytojai iš viso pasaulio aplankė Druskininkus

Praėjusią savaitę Druskininkuose apsilankė lituanistinių mokyklų mokytojai, atvykę į Lietuvą iš viso pasaulio. Mokytojus subūrė jau ne vienerius metus Lituanistinių mokyklų asociacijos organizuojama stovykla.

Į Druskininkus gausų mokytojų būrį atlydėjo stovyklos organizatorė,  Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) švietimo Komisijos pirmininkė ir Jungtinės Karalystės (JK) lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė Alvija Černiauskaitė.

Lydimi Druskininkų vicemero Simono Kazakevičiaus, svečiai aplankė Druskininkų Jaunimo užimtumo centrą, Viečiūnų edukacinį centrą, darželį ir bendruomenės centrą, bendravo su Druskininkų savivaldybės švietimo atstovais.

Druskininkų savivaldybės vicemeras S. Kazakevičius pristatė Druskininkus, papasakojo apie švietimo srities aktualijas, Druskininkuose įkurtą mergaičių krepšinio komandą, svečiai domėjosi Druskininkuose įgyvendinamais ir planuojamais įgyvendinti projektais.

Svečiams taip pat buvo paruošta gidų vedama ekskursija po įdomiausius Druskininkų objektus.

Daugiau nuotraukų rasite čia.