2024-02-26

Kvietimas teikti paraiškas pagal Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programą

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programos 2022-2024 metams projektams finansuoti paraiškas (toliau – Paraiška) galima teikti nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2024 m. lapkričio 15 d. imtinai.

Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programos (toliau – Programa) tikslas –pilnai ar iš dalies remti ir teikti finansinę paramą žemės ūkio veiklos subjektų įgyvendintiems ir vykdomiems Programos projektams (toliau – Projektai) Druskininkų savivaldybėje. Siekiant įgyvendinti Programos tikslą ir uždavinius, nustatyti paramos teikimo prioritetai ir reikalavimai.

Projektų finansavimo tvarkos aprašą, Paraiškos formą galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainės skyriuje adresu https://www.druskininkusavivaldybe.lt >> Veiklos sritys >> Žemės ūkis arba paspaudus internetinę nuorodą čia.

Paraiškų teikimas vykdomas Programos aprašo nustatyta tvarka. Paraiška (užpildyta ranka (ar) spausdintine forma) ir (arba) dokumentai gauti finansavimą projektui turi būti pildomi lietuvių kalba, tvarkingai ir užpildyti įskaitomai. Jei prie Paraiškos pridedami dokumentai parengti užsienio kalba, dokumentai turi būti išversti į lietuvių kalbą. Jei dokumentas yra išverstas iš užsienio kalbos, privaloma pateikti kompetentingos institucijos, atliekančios vertimo paslaugas, pažymą (žymą) apie vertimą į lietuvių kalbą. Kita kalba užpildyta Paraiška ir jos priedai nepriimami. Paraiškos ir priedų kopijos turi būti patvirtintos pareiškėjo parašu. Pareiškėjas privalo pasirašyti kiekvieną Paraiškos ir jos priedų lapą. Paraiška ir (arba) papildomi dokumentai gali būti pateikti pareiškėjo asmeniškai arba per įgaliotą asmenį teisės aktų nustatyta tvarka, paštu registruotu laišku (Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriui, Vilniaus al. 18, LT-66119 Druskininkai). Užpildytą Paraišką kartu su reikalaujamais dokumentais (ar jų kopijomis) pateikti galima ir pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu, juos siunčiant el. paštu [email protected]. Paraiškos gali būti teikiamos šiais formatais: DOC, DOCX, PDF.

Druskininkų savivaldybės administracijos darbo laikas: pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadienį nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

Išsamesnę informaciją teikia Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas (Vilniaus al. 14, Druskininkai), tel.: (8 313) 52 117, 8 614  25 826, el. paštas [email protected].