2024-02-29

Kvietimas teikti paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo projektų įgyvendinimo

Druskininkų savivaldybė skelbia kvietimą teikti Paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo projektų įgyvendinimo (toliau – Paraiška). Tinkami pareiškėjai - žemės sklypų, kuriuose medžioklė nėra uždrausta, savininkai, valdytojai ir naudotojai įgyvendinantys žalos prevencijos priemones, kuriomis jie siekia išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos. Paraiškos teikiamos Savivaldybės administracijos direktoriui nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2024 m. balandžio 1 d. (imtinai).

Patvirtinti aukščiau įvardyti finansinės paramos pareiškėjai, įgyvendinę prevencines priemones, Savivaldybės administracijos direktoriui nuo 2024 m. lapkričio 1 d. iki 2024 m. lapkričio 15 d. (imtinai) teikia Pažymą apie įdiegtų prevencinių priemonių medžiojamųjų gyvūnų daromai žalai išvengti įgyvendinimą (toliau – Pažyma).

Atkreipiame dėmesį, kad administruojamos bus tik tos Paraiškos ir Pažymos, kurios atitiks Druskininkų savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų naudojimo medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinėms ir kitoms priemonėms finansuoti tvarkos aprašo keliamiems reikalavimams.

Pažymime, kad žemės sklypų, kuriuose medžioklė neuždrausta, savininkai, valdytojai arba naudotojai, vykdydami sutartį dėl projektui įgyvendinti skirtų lėšų, užtikrina projekto tikslų ir uždavinių įgyvendinimą, lėšų panaudojimą pagal tikslinę paskirtį. Išaiškėjus, kad projektas vykdomas netiksliai pagal įgyvendinimo planą, projekto finansavimas yra stabdomas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą, Paraiškos ir Pažymos formas galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: www.druskininkusavivaldybe.lt skyriuje Pradžia >> Veiklos sritys >> Aplinkosauga >> Aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa.

Paraiškos ir Pažymos teikiamos Savivaldybės administracijos direktoriui vienu iš šių būdų (kitais būdais pateiktos Paraiškos ir Pažymos bei dokumentai nevertinami):

1. Pasirašytos pareiškėjo arba teisės aktų nustatyta tvarka pareiškėjo įgalioto asmens kvalifikuotu elektroniniu parašu, jas siunčiant el. paštu [email protected]. Paraiška ir Pažyma bei susiję dokumentai turi būti pateikti ne vėliau kaip iki kvietimo teikti Paraiškas ir Pažymos paskutinės dienos 24 valandos. Dokumentai teikiami šiais formatais: DOC, DOCX, XLS, XLSX, PDF. Didesnės nei 25 MB apimties dokumentai gali būti išskaidyti ir siunčiami ne vienu metu, tačiau tą pačią dieną. Dėl kenkėjiškų programų tikimybės dokumentai negali būti pateikiami nuorodose.

2. Pasirašytos pareiškėjo arba teisės aktų nustatyta tvarka pareiškėjo įgalioto asmens parašu, jas fiziškai pateikiant Savivaldybės administracijai. Šiuo būdu pateikiamas vienas originalus Paraiškos ir Pažymos egzempliorius bei susijusių dokumentų originalai arba patvirtintos jų kopijos. Kiekvienas Paraiškos ir Pažymos bei susijusių dokumentų lapas turi būti patvirtintas pareiškėjo arba jo įgalioto asmens parašu.

Druskininkų savivaldybės administracijos darbo laikas: pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadienį nuo 8.00 val. iki 15.00 val.

Išsamesnę informaciją teikia Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas (Vilniaus al. 14, Druskininkai), tel. +370 313 52117, el. paštas [email protected].