2024-01-25

Kviečiame nevyriausybines organizacijas siūlyti atstovus į Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą

Kviečiame Druskininkų savivaldybės nevyriausybines organizacijas siūlyti atstovus į Druskininkų savivaldybės (toliau – Savivaldybė) nevyriausybinių organizacijų tarybą. Savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos narių kadencijos trukmė – dveji metai.

Savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba:

- teikia savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl savivaldybės teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų stiprinimo;

- dalyvauja rengiant savivaldybės institucijų ir įstaigų teisės aktų, susijusių su nevyriausybinių organizacijų plėtra, projektus;

- dalyvauja savivaldybės institucijoms ir įstaigoms atliekant analizę dėl savivaldybės administruojamų viešųjų paslaugų teikimo ir teikia pasiūlymus dėl viešųjų paslaugų teikimo;

- dalyvauja darbo ar ekspertų grupėse nevyriausybinių organizacijų plėtros valstybės politikos klausimams svarstyti;

- atlieka kitas savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatuose nustatytas funkcijas.

Viena nevyriausybinė organizacija gali siūlyti vieną atstovą.

Informaciją apie siūlomus asmenis prašome pateikti Savivaldybės administracijai iki 2024 m. sausio 31 d., el.p. [email protected] arba asmeniškai atvykus adresu Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai. Pasiūlyme nurodoma siūlomo asmens vardas, pavardė, kontaktai (el. pašto adresas, telefonas).

Informaciją teikia Socialinės paramos skyrius, tel.  (8 313) 52 543, el. p. [email protected].