2024-08-23
Atnaujinimo data: 2024-08-27

Kviečiame dalyvauti apklausoje: kad žinios apie rūšiavimą pasiektų kiekvieną

Aplinkos ministerija yra pasiūliusi Minimalių komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos kokybės reikalavimų pakeitimus. Jai siekiama sudaryti sąlygas gyventojams gauti aiškią informaciją, kaip teisingai rūšiuoti visų rūšių atliekas, kad sumažėtų mišriame sraute išmetamų atliekų, kad paslauga būtų kokybiškesnė, pigesnė, atitinkanti atliekų turėtojų poreikius.

Pakeitimuose numatoma, kad gyventojus turėtų pasiekti susisteminta informacija, apipavidalinta piktogramomis, nurodomos kiekvienos atliekų rūšies surinkimo vietos konkrečioje savivaldybėje.

Įsigaliojus siūlomiems pakeitimams, informacija turės būti skelbiama savivaldybių ir atliekų tvarkymo administratoriaus interneto svetainėse, siunčiama kartu su mokėjimo pranešimais, ar kitais savivaldybės pasirinktais informavimo būdais, pvz. kabinama daugiabučių ar seniūnijų skelbimų lentose, šalia konteinerių aikštelių pastatomuose stenduose ir pan.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, norėdamas išsiaiškinti, kokie informacijos pateikimo būdai yra priimtiniausi mūsų regio gyventojams, kviečia dalyvauti apklausoje. Atsakymai į anketos  klausimus, padės išsiaiškinti bei atliepti jūsų lūkesčius bei poreikius.

Anketos klausimus rasite paspaudę šią nuorodą https://apklausa.lt/f/2rkgsvx.f

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.