2024-05-28

Įvyko mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programos „Partnerystės giliam mokymuisi“ baigiamasis renginys

Gegužės 16 dieną, Leipalingio dvare, vyko ilgalaikės mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programos „Partnerystės giliam mokymuisi“ baigiamasis renginys „Prabudimas“.

2023-2024 mokslo metais Druskininkų savivaldybės ir Lazdijų rajono savivaldybės mokyklos, kartu su Kūrybinėmis jungtimis siekė sukurti įtraukiojo kultūrinio ugdymo turinį, pritaikant jį konkrečių mokyklų poreikiams; gilinti mokytojų, (mokinių) kūrybingumo, kritinio mąstymo ir kitas XXI a. kompetencijas per dalykų integravimo, tyrinėjimo ir problemų sprendimo, partnerysčių kūrimo metodų taikymą; stiprinti dialogu ir bendradarbiavimu pagrįstus santykius, kurti pasitikėjimu bei atsakomybe paremtą mokymosi kultūrą savivaldybėse.

Baigiamojo renginio metu programos dalyviai pristatė, kokius su mokymu(si) susijusius iššūkius sprendė, kokias idėjas įgyvendino, kaip kartu su įvairių kūrybinių sričių praktikais siekė išsikeltų tikslų.

Programos dalyviai ir svečiai pasidalino savo įžvalgomis, idėjomis ir įkvepiančiomis istorijomis. Įvairių praktikų metu išbandė programos metu taikytus kūrybingus ugdymo metodus ir veiklas, mezgė naujus ryšius ir ieškojo bendradarbiavimo galimybių.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

Daugiau nuotraukų rasite čia.