2024-05-30
Atnaujinimo data: 2024-05-29

Informacija valstybinės žemės naudotojams: keičiasi žemės nuomos mokesčio tarifų dydžiai 2024 – 2025 metams

Šią savaitę posėdžiavusi Druskininkų savivaldybės Taryba priėmė sprendimą dėl žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifų 2024 -2025 metams nustatymo.

Iš viso Druskininkų savivaldybėje yra 900 žemės sklypai, kurie apmokestinami šiuo mokesčiu ( 724 žemės sklypai naudojami nuomos sutarčių pagrindu ir 176 žemės sklypai, naudojami be nuomos sutarties).

Tarifai, asmenims, nesudariusiems valstybinės žemės nuomos sutarčių, 2024 metams nustatomi padidinti 1 procentu, 2025-iems metams – 4 procentais žemės vertės.

Žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę, išnuomotą be aukciono, tarifų dydžius 2024 metams fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie nėra sudarę valstybinės žemės nuomos sutarčių, rasite čia.

Deklaracijas Druskininkų savivaldybės administracija pateiks elektroniniu paštu arba paštu.

Primename, kad žemės nuomos mokesčio sumokėjimo terminas – iki 2024 m. lapkričio 15 d.

Svarbi informacija. Asmenys, negavę žemės nuomos mokesčio deklaracijos, pakeitę ar visai nedeklaravę gyvenamosios vietos, arba deklaravę gyvenamąją vietą be gatvės ir namo numerio, nedelsdami turi kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Finansų ir apskaitos skyrių tel. Nr. 8 313 52190, el. paštu [email protected] .