2023-11-07
Atnaujinimo data: 2024-01-09

Įgyvendinat „Tūkstantmečio mokyklų“ programą – ugdomojo konsultavimo renginiai

first image

Spalio 24-25 dienomis Leipalingio dvare ir „Ryto“ gimnazijoje organizuoti Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų vadovų ir mokyklų bendruomenės ugdomojo konsultavimo renginiai, kuriuos vedė dr. Aurimas M. Juozaitis.

Šių renginių tikslas - burti mokyklų vadovus bendrų Programos tikslų įgyvendinimui savivaldybės lygmenyje bei atskirų mokyklų bendruomenėse, plėtoti mokymų dalyvių ugdomojo vadovavimo gebėjimus, užtikrinant veiksmingą pagalbą ir palaikymą.

Druskininkų savivaldybė viena pirmųjų įsitraukė į „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą. Pagal suderintą planą į Druskininkų švietimo sistemą bus investuota  apie 2 mln. eurų.

Investicijos numatytos į šias kryptis: lyderystę, kultūrinį, įtraukųjį bei STEAM ugdymą, viską apjungiant tinklaveika.

TŪM programoje dalyvauja trys mokyklos, kurios atitinka programos kriterijus – „Ryto“ gimnazija, „Atgimimo“ mokykla, „Saulės“ pagrindinė mokykla. Gimnazijoje planuojama įrengti gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų laboratorijas, „Saulės“ mokykloje – multimedijos ir menų studijas, „Atgimimo“ mokykloje – robotikos ir informacinių technologijų centrą.

Leipalingio ir Viečiūnų progimnazijų mokiniams taip pat bus sudarytos sąlygos čia mokytis ir naudotis visais STEAM laboratorijų privalumais.

Programos kriterijus atitikusiose mokyklose taip pat iš pagrindų bus atnaujintos skaityklos, bibliotekos, valgyklos. Šios investicijos pagerins mokytojų darbo sąlygas – bus atnaujinti mokytojų kambariai, įrengtos naujos darbo ir poilsio vietos.

Susijusios naujienos