2024-09-23

Druskininkų Vietos veiklos grupės posėdyje suformuota nauja valdyba ir aptartos kaimo plėtros aktualijos

Praėjusią savaitę organizuotame Druskininkų Vietos veiklos grupės visuotiniame narių susirinkime ir valdybos posėdyje buvo priimti svarbūs sprendimai.

Prie Druskininkų VVG prisijungė Laura Marozaitė ir Daiva Adomaitienė, jos VVG veikloje atstovaus verslą.

Kadangi kas 3 metus yra privaloma valdybos narių rotacija, susirinkime suformuota nauja valdyba.

Naujoje Druskininkų VVG yra 16 valdybos narių, kurie ateinančius trejus metus atstovaus vietos valdžią, pilietinę visuomenę ir verslą.

Verslo sektorių atstovauja Juozas Kavaliauskas, Ineta Miliūtė, Laura Marozaitė, Saulius Valentukevičius, Daiva Adomaitienė, Alma Vilčinskienė.

Pilietinę visuomenę atstovauja kaimiškųjų bendruomenių nariai: Rokas Remeika, Asta Bagdonienė, Rima Bocisienė, Arūnas Kazakevičius,  Juozas Sadauskas, Daiva Stoncelienė,  Antanas Smaliukas.

Vietos valdžios atstovai –  Vaiva Kirkauskienė, Rasa Lukšienė, Urtė Urbonaitė.

Naujai 3 metų kadencijai Druskininkų VVG vadovu išrinktas Alvydas Varanis.

Susirinkimo metu padėkota VVG valdybos nariams, kurie dėl privalomos rotacijos, privalėjo būti keičiami naujais: Gražinai Auguvienei, Antanui Vailioniui, Tadui Zakarackui, Vytautui Vaikšnorui, Editai Remeikienei, Korinai Balkuvienei.

Už ilgametį darbą kuriant ir vystant Druskininkų vietos veiklos grupę buvo padėkota Vietos plėtros strategijos administratorei Agnei Jazepčikaitei-Gaidienei. Nuo šiol Agnė darbuosis Druskininkų miesto vietos veiklos grupėje.

Kaip pažymėjo A. Varanis, kaimiškosios Vietos veiklos grupės laukia daug naujų iššūkių ir įdomių veiklų.

Jau pradėta įgyvendinti Druskininkų kaimiškosios teritorijos vietos plėtros 2023-2027 m. strategija. Taip pat svarbu sėkmingai pabaigti Druskininkų vietos veiklos grupės teritorijos vietos plėtros 2015-2020 m. strategiją.

Daugiau nuotraukų rasite čia.