2024-09-02

Druskininkų švietimo įstaigų vadovai aptarė artėjančių naujų mokslo metų naujoves

Pasitinkant naujus mokslo metus, Druskininkuose kasmet rengiama Savivaldybės vadovų, administracijos atstovų ir švietimo įstaigų vadovų be jų pavaduotojų konferencija, kurios metu pasidalinama įžvalgomis ir gerąja ugdymo patirtimi, aptariamos švietimo aktualijos, pasirengimas naujiems mokslo metams.

Praėjusią savaitę organizuotoje konferencijoje buvo aptartas Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų pasirengimas 2024-2025 mokslo metams.

Šių metų konferencija buvo orientuota į socialinį emocinį ugdymą ir įtrauktį.

Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius švietimo įstaigų vadovams padėkojo už jų darbą ir palinkėjo aktyviai bendradarbiauti tarpusavyje, sprendžiant savivaldybės mokinių ugdymo klausimus.

Sveikinimo žodį tarė ir  Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Diana Brown.

D. Brown visiems susirinkusiems pristatė atliktus ir planuojamus atlikti „Tūkstantmečio mokyklų“ projekto darbus.

Konferencijos metu švietimo skyriaus vedėja Jurgita Naruckienė aptarė Druskininkų savivaldybės mokinių pasiekimų rezultatus lyginant su visos Lietuvos rezultatais. Ji taip pat pasidžiaugė pasiektais kriterijais, kurie yra numatyti Druskininkų savivaldybė švietimo pažangos plane ir akcentavo, kuriose vietose dar turėtumėme pasitemti.

Po praėjusių metų rezultatų pristatymo mokyklų vadovai ir svečiai buvo pakviesti kartu suplanuoti darbus, kuriuos galima padaryti stiprinant šias keturias sritis: vadovų klubą, mokytojų bendradarbiavimą, mokinių lyderystę, tėvų įtraukimą.

Mokyklų administracija ir svečiai ne tik galvojo įvairius būdus šiems punktams įgyvendinti, bet ir asmeniškai prisiėmė atsakomybes už jų įgyvendinimą.

Daugiau konferencijos nuotraukų rasite čia.