Druskininkų savivaldybės pagalba Ukrainai

Druskininkų savivaldybės taryba pritarė gaisrinio automobilio perdavimui Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnybai. Tai padaryti savivaldybei padės VšĮ Visuomeninių iniciatyvų paramos fondas.

„Dar praėjusiais metais šis ugniagesių gaisrinis automobilis vyko į iškvietimus gelbėti druskininkiečių ir jų turto, o dabar jį perduodame Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnybai.

Po to, kai Leipalingio ugniagesių komanda, priklausiusi mūsų Paslaugų ūkiui, gruodžio mėnesį prisijungė prie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos, mums liko gaisrinis automobilis. Nors ir ne naujas, bet techniškai tvarkingas ir atliekantis savo funkciją, galintis padėti Ukrainos ugniagesiams“, – sakė meras R. Malinauskas.