2023-09-20

Druskininkų savivaldybėje lankėsi Vokietijos kelionių asociacijos atstovai

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius susitiko su Vokietijos kelionių asociacijos (Deutscher Reiseverband)  atstovais. Svečiams buvo pristatyta Druskininkų sveikatinimo istorija, didžiausi turizmo objektai ir ateities planai. Vicemeras Vokietijos kelionių asociacijos atstovus paragino bendradarbiauti siekiant į Druskininkus pritraukti kuo daugiau vokiečių turistų. 2019 metais prieš pandemiją Druskininkuose lankėsi beveik 10 tūkst. vokiečių, kurie vidutiniškai praleisdavo iki 10 naktų. Šiuo metu turistų iš Vokietijos skaičiai kritę ir dar nepasiekę priešpandeminio lygio.

Vokietijos kelionių asociacijos atstovai pagyrė Druskininkuose esančių paslaugų ir viešosios infrastruktūros kokybę, kuri jau dabar atitinka vokiečių turistų keliamus reikalavimus, tačiau akcentavo, kad Lietuva ir Druskininkai daliai vokiečių kol kas dar nėra plačiai žinomi. Asociacijos atstovai siūlė skatinti vietinį verslą  atsivežti kelionių agentus iš Vokietijos, kad jie, susipažinę su teikiamų paslaugų gausa ir kokybę, asmeniškai rekomenduotų keliauti į Druskininkus. Susitikimo metu buvo sutarta dėl glaudesnio bendradarbiavimo padedant Druskininkų verslams kontaktuoti su Vokietijos kelionės agentūromis.

Asociacijos, vienijančios daugiau 1000 Vokietijos kelionių agentūrų, atstovai Lietuvoje lankėsi VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ kvietimu.