Druskininkiečiai šventė Vietos savivaldos dieną

first image

Šeštadienį Pramogų aikštėje druskininkiečiai susirinko į tradicinę šventę „Mūsų savivaldos diena“, skirtą Vietos savivaldos dienai paminėti. Renginys, kasmet suburiantis Druskininkų krašto žmones, tapo gražia proga pabendrauti, pasidalyti idėjomis ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais.

Susirinkusiuosius pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, padėkojęs bendruomenei už aktyvumą ir iniciatyvumą.  Meras pristatė svarbiausius šių metų darbus bei artimiausius planus.

Šventėje dalyvavo savivaldybės administracijos, seniūnijų ir įvairių įstaigų atstovai, pristatę savo veiklą. Pramogų aikštėje netrūko muzikos, šokių ir žaidimų – pasirodė meno kolektyvai, o renginio dalyviai galėjo pasivaišinti pagal mero receptą išvirtos sriubos.

Kaip ir kasmet, šventė virto bendrystės ir gerumo simboliu – buvo renkamos lėšos onkologine liga sergančiai druskininkietei Emilijai. Geros valios žmonių dėka surinkta 3000 eurų parama.

Daugiau nuotraukų rasite čia.