2024-09-20

Apdovanoti Lietuvos žemės ūkio mokslui ir pažangai nusipelnę druskininkiečiai

Žemės ūkio ministerija, minėdama VDU Žemės ūkio akademijos šimtmetį ir pristatyti žemės ūkio mokslo proveržį, apdovanojo Lietuvos žemės ūkio mokslui ir pažangai nusipelniusius asmenis iš visos Lietuvos. Tarp jų – ir druskininkiečius. Jiems apdovanojimus įteikė vicemeras Simonas Kazakevičius.

Ūkininkams Arvydui ir Gražinai Augams apdovanojimas skirtas už ilgametį pienininkystės ūkio puoselėjimą, ūkyje pagaminto pieno perdirbimą, pagamintų pieno produktų realizavimą galutiniam vartotojui, edukacinių programų organizavimą ir dalyvavimą trumposiose maisto tiekimo grandinėse.

Vietos veiklos grupių vadovui Alvydui Varanui – už ilgametį ir dalykiškai sėkmingą atstovavimą Druskininkų savivaldybės kaimo gyventojų interesams bei ženklią įtaką savivaldybės kaimo plėtrai.