UAB „DRUSKININKŲ SVEIKATINGUMO IR POILSIO CENTRO AQUA“ VALDYBA

Valdyba sudaryta 4 metų laikotarpiui (2021 m. liepos 26 d. – 2025 m. liepos 26 d.)

Valdybą sudaro:

VAIVA ŽAGUNIENĖ (valdybos pirmininkė) - Druskininkų savivaldybės administracijos (toliau - Savivaldybės administracijos Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja, valdybos narė, turinti kompetenciją strateginio planavimo ir valdymo srityje.

JULIJA RAMANAUSKIENĖ - Savivaldybės administracijos Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja, valdybos narė, turinti kompetenciją finansų srityje.

AUŠRA NEDZINSKIENĖ, nepriklausoma valdybos narė, turinti kompetenciją ekonomikos srityje.

RIMANTAS PALIONIS, nepriklausomas valdybos narys, turintis kompetenciją turizmo srityje

EVELINA RAULUŠAITIENĖ, nepriklausoma valdybos narė, turinčią kompetenciją sveikatinimo srityje.

Valdyba sudaryta Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. liepos 26 d. įsakymu Nr. V35-760 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras Aqua“ valdybos“.