Turizmas

Druskininkų savivaldybės turizmo vizija

Druskininkai – geriausias Lietuvos ir vienas geriausių regiono kurortų, teikiantis išskirtines turizmo paslaugas sveikatinimo, laisvalaikio, kultūros ir kitose srityse.  Druskininkų kurortas ypač puoselėja savo viešąsias erdves ir garsėja savo poilsio ir pramogų pasirinkimų gausa.


Automobilių stovėjimo aikštelės / elektromobilių įkrovimo stotelės 

Druskininkų savivaldybėje gyventojų ir kurorto svečių patogumui automobilių stovėjimas viešose automobilių stovėjimo aikštelėse yra nemokamas. Poilsiautojai savo patogumui taip pat gali rinktis ir privačias automobilių stovėjimo aikšteles.  

Žemėlapyje išskirtos viešos nemokamos ir privačios stovėjimo aikštelės. Taip pat sužymėtos elektrinių automobilių įkrovimo vietos. Elektromobilių įkrovimo stotelių kiekį ateityje planuojama didinti.


Nemokamo Wifi taškai Druskininkų savivaldybėje

Druskininkų savivaldybės administracija, atsiliepusi į Europos Komisijos (EK) iniciatyvos „WiFi4EU“ kvietimą, parengė bei pateikė paraišką, kuri buvo puikiai įvertinta ir laimėjo 15 tūkst. eurų čekį belaidžio interneto ryšio zonoms viešosiose erdvėse įrengti.

Druskininkų bendruomenė ir čia atvykstantys svečiai viešose vietose – parkuose, skveruose, visuomeniniuose pastatuose –  gali patogiai naudotis belaidžiu interneto ryšiu.

Druskininkų mieste ir seniūnijose iš viso įrengta 16 erdvių, kuriose galima nemokamai naudotis bevieliu internetu.