Kultūra ir kultūros paveldas

Vizija

Druskininkai – geriausias Lietuvos ir regiono kurortas, teikiantis ne tik išskirtines turizmo, sveikatinimo paslaugas, bet galintis pasiūlyti aukšto meninio lygio kultūros renginių, festivalių, kurie pritraukia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio turistus. Taip pat verta pažymėti, jog Druskininkų kurortas patrauklus ir turtingas savo kultūros paveldo objektais.


Kultūros srities projektai

Kultūros srities projektais siekiama garsinti Druskininkų kurortą, orientuotis į kultūros vartotojų masiškumą, skatinti bendruomenių iniciatyvumą ir kūrybingumą bei užtikrinti tradicinių kultūros veiklų kurorte tęstinumą.

Atnaujinta kultūros projektų finansavimo tvarka: ką svarbu žinoti?

Kvietimas teikti kultūros srities projektus. Teikimo tvarka, terminai ir kt.

Daugiau informacijos 

 


Renginių organizavimas Druskininkų savivaldybės teritorijoje

Asmenis, norinčius organizuoti renginius Druskininkų savivaldybės teritorijoje, viešose vietose, prašome užpildyti prašymą leisti organizuoti renginį Druskininkų savivaldybės viešose vietose naudojantis elektroniniais valdžios vartais. Nuorodą rasite čia.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į:
Druskininkų savivaldybės administracijos vyriausiąją specialistę Juditą Bendaravičienę.
Tel.: +370 313 40 119
El.paštas.: [email protected]


Kultūros paveldas

Kultūros paveldas – karta iš kartos paveldimos, perimamos, sukurtos ir perduodamos kultūros vertybės, svarbios etniniu, istoriniu, estetiniu ar moksliniu požiūriu.

Nekilnojamasis kultūros paveldas – kultūros paveldo dalis, kurią sudaro praeities kartų pastatytos, įrengtos, sukurtos ar istorinių įvykių sureikšmintos išlikusios ar neišlikusios medžiaginės kultūros vertybės, tiesiogiai susijusios su užimama ir joms naudoti reikalinga teritorija.                                              

Daugiau informacijos