2023 09 29
Atnaujinimo data: 2023 09 29
Įgyvendinti projektai

Viečiūnų viešosios erdvės pritaikymas bendruomenės poreikiams

Įgyvendinant projektą rekonstruota Verpėjų gatvės atkarpa, prasidedanti ties sankirta su Žiogelių gatve ir vedanti iki sankirtos su Senųjų Viečiūnų ir Paparčių gatvėmis. Šalia rekonstruotos Verpėjų gatvės atkarpos įrengtas naujas pėsčiųjų-dviračių takas, kuris jungiasi su natūralios dangos miško taku vedančiu per Senuosius Viečiūnus – unikalų senąjį kaimą, turintį gilią istoriją ir gausų lankytinų objektų, įrengtas naujas autobusų laukimo paviljonas, automobilių stovėjimo aikštelė ir pastatytas informacinis stendas, kuriame atvaizduota pėsčiųjų-dviračių takų bei šiaurietiško ėjimo trasa, einanti per Senuosius Viečiūnus, taip pat rekonstruotas Viečiūnų progimnazijos stadionas ir įrengtas universalus sporto aikštynas.  Stadione paklota dirbtinė futbolo veja, įrengti nauji bėgimo takai, atnaujintos krepšinio  ir tinklinio aikštelės,  įrengta nauja šuoliaduobė bei multifunkcinis lauko treniruoklis, įrengti modernūs ir šiuolaikiški šviestuvai neapšviestų daugiabučių namų kiemuose bei prie pėsčiųjų perėjų.

Projekto vertė  673 878 Eur.

Projekto finansavimo šaltiniai: Europos regioninės plėtros fondas (623 337 Eur), Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšos (50 541 Eur).

Įgyvendinimo laikotarpis: 2016 m. birželio mėn. – 2020 m. lapkričio mėn.

attached image