2023-12-31

Užbaigtas „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Druskininkų savivaldybėje“ projektas

2022 m. Aplinkos projektų valdymo agentūra Druskininkų savivaldybės administracijai skyrė 43826,2 eurų dydžio dotaciją įgyvendinti projektą „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Druskininkų savivaldybėje“.

2023 m. vasario mėnesį projektas buvo sėkmingai įgyvendintas ir iš Druskininkų savivaldybėje gyvenančių asmenų, užsiregistravusiu į šį projektą, buvo surinkta ir saugiai pašalinta 200 t. asbesto turinčių atliekų.

2023 m. gruodžio mėnesį Aplinkos projektų valdymo agentūra Druskininkų savivaldybės administracijai skyrė papildomą  7536,31 eurų dydžio dotaciją įgyvendinti antrą projekto etapą „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Druskininkų savivaldybėje“, už skirtą dotaciją iš Druskininkų savivaldybėje gyvenančių asmenų, užsiregistravusių į šį projektą dar 2022 metais, buvo surinkta ir saugiai pašalinta 33,78 t. asbesto turinčių atliekų.

Projektas „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Druskininkų savivaldybėje“ pilnai užbaigtas.