Padėkota šimtmečio Lietuvos dainų šventės dalyviams

Šią savaitę meras Ričardas Malinauskas ir vicemeras Simonas Kazakevičius susitiko su šimtmečio Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“ dalyvavusių savivaldybės kultūros kolektyvų vadovais ir padėkojo už puikų Druskininkų atstovavimą.

„Kartu su padėka kolektyvams perdaviau savivaldybės dovanas ir Lietuvos Nacionalinio Kultūros centro medalius.  Smagu, kad šventėje pasirodė daugiau kaip 200 druskininkiečių – tikiu, kad parsivežėte pačius gražiausius įspūdžius ir prisiminimus“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“  dalyvavo 12 Druskininkų kolektyvų: Kultūros centro folkloro ansamblis „Stadałėłė“ ( vad. Lina Balčiūnienė), Leipalingio laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Serbenta“ ( vad. Aleksandra Petravičienė), Viečiūnų laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Žemynėłė“ ( vad. Lina Balčiūnienė), Leipalingio laisvalaikio salės armonioninkų trio „Vingrė“ (vad. Kazimieras Žilionis), „Atgimimo“ mokyklos jaunučių liaudiškų šokių grupė „Druskutis“ (vad. Valė Šmitienė), Leipalingio laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Leipūnas“ ir moterų šokių grupė „Liepos“ (vad. Asta Čmukienė), Viečiūnų laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Avilys“ ir moterų šokių grupė „Bitės“ (vad. Indrė Čaplikienė), Druskininkų kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Kadagys“ (vad. Izolina Stanionienė), M. K. Čiurlionio meno mokyklos kanklių ansamblis (vad. Edita Radvilavičienė), Druskininkų kamerinis choras „Druskininkai“ (vad. Inga Vagnoriūtė, ją pavaduoja Laurynas Vakaris Lopas), Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos jaunių choras (vad. Inga Vagnoriūtė, ją pavaduoja Jurijus Kalcas), Druskininkų tremtinių ir politinių kalinių mišrus choras (vad. Antanina Laurenčikienė).

Druskininkiečių pasirodymų akimirkas rasite čia.