Kviečiame teikti pretendentus Karolio Dineikos premijai gauti

Druskininkų savivaldybė Karolio Dineikos premiją kasmet skiria už reikšmingą, aktyvią, inovatyvią veiklą sveikatos, kurortologijos, medicininės reabilitacijos, sanatorinio gydymo, gydomosios fizkultūros, visuomeninės sportinės veiklos srityse.

Išsamų premijos skyrimo aprašą rasite čia.

Karolio Dineikos premijai gauti gali būti teikiami Druskininkų savivaldybėje veiklą vykdantys fiziniai asmenys ir čia veikiančios organizacijos. Pretendentus gali siūlyti sporto, sveikatos, sveikatinimo ir reabilitacijos įstaigos, visuomeninės organizacijos, asociacijos, kitos įstaigos ir organizacijos.

Kartu su pretendento siūlymu turi būti pateikti ir šie dokumentai:

• pretendento gyvenimo, veiklos ir nuopelnų aprašymas;
  • rekomendacija (sporto, sveikatos, sveikatinimo ir reabilitacijos įstaigos, visuomeninės organizacijos, asociacijos, kitos visuomeninės institucijos, veikiančios sporto, sveikatos, sveikatinimo ir reabilitacijos srityse ir pan.).

Pasiūlymai teikiami el. paštu [email protected] iki 2024 m. birželio 7 d.