2024-08-23

Išlydėtos „Ryterna modul Mototourism rally“ Druskininkams atstovausiančios komandos

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir vicemeras Linas Urmanavičius susitiko su druskininkiečiais, dalyvausiančiais komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“. Į susitikimą atvykusių komandų atstovams savivaldybės vadovai palinkėjo sėkmės, ištvermės ir kuo daugiau gerų įspūdžių bei įteikė simbolines  dovanas –Druskininkų vėliavas ir kepuraites.

Ralis startuos rugpjūčio 24 dieną, jame Druskininkams atstovaus 3 komandos: Už Druskininkus! ( Artūras Skausmenis, Aivaras Kadziauskas),  Kelių vaiduokliai (Darius Šapoka, Tomas Šalaševičius,  Egidijus Pečiukonis, Justinas Pečiukonis, Žaneta Savukynaitė, Robertas Grigas), Kartu su visais ( Raimundas Nadeika, Jurgita Zubrickaitė).

„Ryterna Modul Mototourism Rally“ (MTR) – tai intelektualus, kultūrinis, pažintinis, nuo 2011 metų organizuojamas mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po visą Lietuva, aplanko kultūros, paveldo ir kitas vertingas krašto vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.