Druskininkuose startavo verslo ugdymo ir patirties mainų programa „Verslo skrydis“

Inovacijų agentūra kartu su partneriais pakvietė šalies verslininkus prisijungti į pradedančiųjų smulkiojo ir vidutinio verslo ugdymo ir patirties mainų programą „Verslo skrydis“, kurios tikslas skatinti pradedančiųjų smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų kūrimąsi, augimą ir plėtrą Lietuvos regionuose.

Pirmą kartą šios programos partneriu tapo ir Druskininkų savivaldybė, „Verslo skrydžio“ programą praėjusią savaitę pradėjo 12  kurorto verslininkų.

Pasak Druskininkų savivaldybės vicemero Simono Kazakevičiaus, jau beveik metus laiko Druskininkų verslumo centras padeda mūsų kurorto verslininkams, ieško naudingų projektų, o užmezgus kontaktus su Inovacijų agentūra buvo apsispręsta prisidėti finansiškai ir jungtis prie projekto „Verslo skrydis“.

„Smagu matyti, kad druskininkiečiai aktyviai įsitraukia į Verslumo centro veiklas, nori ir bando kurti savo verslus, per susitikimus mezgasi pažintys, smulkaus ir vidutinio verslo atstovai vis drąsiau žengia pirmyn. Labai gerai žinau, kad pradėjus kurti savo verslą dažnai kyla įvairių iššūkių, klausimų, dvejonių ir abejonių.  Todėl tikiuosi, kad projektas „Verslo skrydis“ padės surasti atsakymus, sustiprins ir suteiks pasitikėjimo“ – sakė Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius ir pažymėjo, kad laukia dar vienas svarbus projektas  – bendradarbystės  erdvės įkūrimas. Druskininkų švietimo centro trečiame aukšte planuojama įrengti naują, patogią, modernią erdvę, kurioje kurorto verslininkai galėtų dirbti, bendrauti, kurti.

Projektas „Verslo skrydis“ truks 7 mėnesius, jame druskininkiečių laukia mentorystės programa, ekspertinės konsultacijos – idėjos išgryninimas, tinkamo modelio pasirinkimas, verslo konsultacijos, individualūs verslo augimo planai.

Programos įgyvendinimo metu verslams bus suteikiamas visokeriopas organizatorių palaikymas, plečiamas pažinčių ratas, užmezgami nauji ryšiai su projekto partneriais, dalijamasi naudinga informacija ir kt.