2023-05-16

Druskininkuose – Kazachstano ambasadoriaus vizitas

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi Nepaprastasis ir įgaliotasis Kazachstano Respublikos ambasadorius Lietuvoje Timur Urazayev.

Ambasadorius susitiko su Druskininkų savivaldybės vicemeru Linu Urmanavičiumi, administracijos direktorės pavaduotoja Diana Brown, Tarybos nariu, Ūkio ir kurorto plėtros komiteto pirmininku Modestu Vitkausku, Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žaguniene.

Susitikimo metu buvo aptarta Druskininkų ir Kazachstano regionų bendradarbiavimo bei prekybinių ryšių perspektyvos.

Ambasadorius kalbėjo apie turizmo ir kurortų klasterio plėtrą Kazachstane, aptarė galimybes organizuoti vizitus ir keistis gerąja patirtimi tarp viešojo sektoriaus bei verslo atstovų.

L. Urmanavičius svečiams pristatė Druskininkų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendini projektus, turistų srautų statistiką.

T. Urazajevas taip pat surengė susitikimą su Druskininkų verslo atstovais, kurio metu pristatė Kazachstano investicinį potencialą, kalbėjo apie verslo plėtros galimybes.