2023-08-18

Druskininkuose – gydytojų iš Uzbekistano delegacija

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su vicemeru Linu Urmanavičiumi susitiko gydytojų, vaikų ligoninių direktorių delegacija iš Uzbekistano. Lydimi Kauno klinikų direktoriaus medicinai ir slaugai prof. Kęstučio Stašaičio, svečiai domėjosi sveikatos srities temomis.

Vicemeras L. Urmanavičius svečiams pristatė Druskininkus, jų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus projektus, turizmo statistiką, sveikatinimo srities aktualijas.

Po susitikimo savivaldybėje, svečiai apsilankė Druskininkų gydykloje, kurios vadovas Kęstutis Ramanauskas papasakojo apie įstaigos veiklą, čia teikiamas procedūras, ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.

Svečiai taip pat apsilankė Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Druskininkų vaikų reabilitacijos skyriuje „Saulutė“.