2023-12-13

Aptartas tolimesnis bendradarbiavimas su Ukrainos Fastiv miestu

Šiandien Druskininkų savivaldybės vadovai nuotoliniame susitikime bendravo su Ukrainos Fastiv savivaldybės vadovais.

Susitikime aptartos tolimesni miestų bendradarbiavimo planai, galimybės įgyvendinti bendrus projektus, skirtus vaikų reabilitacijai, emocinei sveikatai gerinti, viešosioms erdvėms tvarkyti.

Druskininkų ir Fastiv savivaldybės atstovai vieni kitiems palinkėjo ramių, taikių artėjančių švenčių.

Fastiv miesto delegacija Druskininkuose lankėsi spalio mėnesį. Tuomet jų tikslas buvo pasisemti gerosios patirties iš Druskininkų reabilitacijos, viešojo valdymo, projektų valdymo sričių.

Fastiv mieste, kuris nutolęs 70 km į pietus nuo Kijevo,  šiuo metu kuriamas karių reabilitacijos centras, įtraukiant šeimas, taip pat ieškoma lėšų vaikų, nukentėjusių nuo karo,  reabilitacijos centrui.