Ataskaitos ir aktualijos

[[#ex]]

„Susidubliavę“ mokėjimo pranešimai: ką daryti gavus ir elektroninį, ir spausdintą?

„Mokėjimo pranešimą už atliekų tvarkymą man atsiuntė elektroniniu paštu, o vėliau gavau ir spausdintą pranešimą. Ką daryti? Ar reikės mokėti antrą kartą?“ – teiraujasi nemažai Druskininkų savivaldybės rinkliavos mokėtojų.

Jeigu rinkliavą jau sumokėjote, antrą kartą to daryti tikrai nereikia, o į gautą spausdintą mokėjimo pranešimą nekreipkite dėmesio.

Įprastai gyventojams yra siunčiamas vienas mokėjimo pranešimas paties rinkliavos mokėtojo pasirinktu būdu: elektroninis arba spausdintas. Spausdinto mokėjimo pranešimo siuntimas užtrunka gerokai ilgiau. Jo  nesulaukę kai kurie rinkliavos mokėtojai kreipėsi į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro rinkliavos specialistus, prašydami atsiųsti elektroninius pranešimus. Jų prašymai buvo patenkinti. O vėliau žmones pasiekė ir ilgokai pas juos keliavę spausdinti mokėjimo pranešimai.

Kad mokėjimo pranešimai nesidubliuotų, nereikėtų nerimauti jų laukiant ir būtų mažinamos kiekvieno jūsų ir visų rinkliavos mokėtojų išlaidos, raginame užsisakyti elektroninius mokėjimo pranešimus ir atsisakyti spausdintų.

Druskininkų savivaldybės gyventojai tą gali padaryti paskambinę rinkliavų administravimo specialistei tel. numeriu 370 670 79450, parašę elektroniniu paštu [email protected], o kiekvienas rinkliavos mokėtojas užsisakyti elektroninį mokėjimo pranešimą gali užsisakyti, prisijungęs prie vietinės rinkliavos savitarnos svetainės https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/.

Svarbu! Nurodyti veikiantį, naudojamą asmeninį elektroninio pašto adresą ir atsisakyti spausdintų mokėjimo pranešimų siuntimo!

Užsisakiusiems elektroninį pranešimą ir atsisakiusiems spausdinto rinkliava mažinama 3 proc.!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

 

Druskininkų savivaldybės atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 m. planas

Informuojame apie priimtą sprendimą dėl strateginio pasekmių aplinkai vertinimo

Planas: Druskininkų savivaldybės atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 metų planas.

Plano organizatorius: UAB Alytaus regioninis atliekų tvarkymo centras (ARATC), Vilniaus g. 31, 62112 Alytus, www.aratc.lt[email protected], +370 659 81933.

Druskininkų savivaldybės atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 metų plano strateginis pasekmių aplinkai vertinimas nebus atliekamas, vadovaujantis Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1467, 15 punkto nuostatomis bei atsižvelgiant į gautas SPAV subjektų išvadas.

Susipažinti su vertinimo išvadomis ir SPAV atrankos dokumentais galima ARATC buveinėje arba savivaldybės administracijoje šiomis darbo valandomis: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietūs 12.00–12.45. Plano projektas taip pat prieinamas internete adresu https://www.aratc.lt/naujienos/parengti-susipazinimui-alytaus-regiono-savivaldybiu-atlieku-prevencijos-ir-tvarkymo-2021-2027-m-planu-projektai/ ir savivaldybės internetinėje svetainėje.

Druskininkų savivaldybės atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 m. planas

 

[[#ex]]

Ataskaita apie valstybinio strateginio atliekų tvarkymo plano įgyvendinimo priemonių įvykdymą

Atsakingas specialistas
Agnė Baranauskaitė