Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Šventėje „Metų ūkis 2022“ padėkota Druskininkų krašto ūkininkams

Lapkričio 22 dieną Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio organizuotoje žemdirbių šventėje padėkota Druskininkų krašto ūkininkams ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai.

Šventės pradžioje Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio pirmininkas Antanas Vailionis apžvelgė praėjusius metus bei padėkojo Druskininkų savivaldybės vadovams, specialistams, Leipalingio seniūnijai už pagalbą ūkininkams.

Visus šventės dalyvius pasveikino, ūkininkams padėkas ir apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip Druskininkų krašto ūkininkai rūpinasi savo ūkiais, atnaujina darbu reikalingą techniką, prižiūri aplinką, domisi naujausiomis technologijomis ir tą meilę darbui perduoda iš kartos į kartą. Ūkininkauti mūsų krašte nėra lengva – tai sunkus darbas, todėl labai vertinu ir gerbiu kiekvieno iš jūsų įdirbį. Smagu, kad galime susitikti, bendrauti, aptarti, su kokiais sunkumais susiduriate, kaip mes, savivaldybė, galime jums padėti. Ačiū už jūsų aktyvumą, darbą, gaminamą kokybišką produkciją“,  – sakė meras R. Malinauskas.

 

Šiais metais pirmąją vietą „Metų ūkis 2022“ konkurse laimėjo Algirdo Jono, Tomo ir Žygimanto  Baublių šeimos ūkis. Ūkis buvo įsteigtas prieš 22 metus, ekologinės gamybos ūkio veikla įvairi: augalininkystė, bitininkystė, mėsinė galvijininkystė.

Antroji vieta skirta Jurgitos ir Raimundo Markelionių šeimos ūkiui. Raimondas ūkį įsteigė prieš 18 m., ūkio specifika – augalininkystė, sėjamos įvairios grūdinės kultūros, ūkininkai specializuojasi bulvių auginime.

Trečia vieta skirta Inetos Miliūtės ūkiui, kuris buvo įregistruotas 2019 metais. Ineta augina šilauoges, vynuoges ir aktinidijas, obelis, kriaušes.

Šventės metu meras R. Malinauskas padėkas už aktyvią visuomeninę veiklą ir svarų indėlį Druskininkų krašto žemdirbių labui įteikė LŪS Druskininkų padalinio pirmininkui Antanui Vailioniui bei jo pavaduotojai Lijanai Kubilienei.

Druskininkų savivaldybė bendradarbiauja su LŪS Druskininkų padaliniu, yra įsteigusi Žemės ūkio rėmimo programą, kasmet kviečia ūkininkus teikti paraiškas ir pagal galimybes stengiasi patenkinti jų norus.

Šiuo metu Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinys vienija daugiau kaip 50 krašto ūkininkų.

Šventės metu A. Vailionis pasviekino naujus LŪS Druskininkų padalinio narius. 

Visiems padalinio nariams Druskininkų savivaldybė įteikė kvietimus į Vandens parką.

Pagerbti ir pasveikinti geriausius mūsų krašto ūkininkus atvyko Druskininkų savivaldybės  mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė, savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijų atstovai, Leipalingio seniūnijos klebonas Artūras Vaškevičius.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ RASITE ČIA. 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.