Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaTurizmas

Turizmo sektorius ir jo plėtojimas – viena iš pagrindinių Druskininkų kurorto plėtros krypčių. Sėkmingai  išnaudojant turimus išteklius bei plečiant teikiamų paslaugų spektrą, sistemingai vykdant turizmo informacijos sklaidą ir rinkodaros strategiją, plėtojant viešąją infrastruktūrą stiprinamas Druskininkų kurorto konkurencingumas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Savivaldybės politiką turizmo srityje įgyvendina Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras, kurio pagrindinis tikslas - skatinti ir vystyti turizmo plėtrą,  kurti Druskininkų, kaip unikalaus kurorto įvaizdį Lietuvoje bei užsienyje.

Išsami informacija apie turizmo paslaugas -  www.druskininkai.lt

 

Naujausi turistų srautų Druskininkuose statistiniai duomenys:

 

2020 m. III ketvirčių statistika

2020 m. I pusmečio statistika

2020 m. I ketvirčio statistika

2019 m. statistika

2019 m. III ketvirčių statistika

2019 m. I pusmečio statistika

  

Muzika, sportas, paskaitos apie sveikatingumą bei kitos pramogos pasitiko turistus rugsėjo 27-30 dienomis Druskininkuose, kur vyko kasmetinės Turizmo dienos
2018-10-01

Rugsėjo 27 dieną Druskininkai šventė Pasaulinę turizmo dieną, jos paminėjimas Druskininkuose tampa tradicija, kurią palaiko kurorto turizmo verslo atstovai.  Lankytojai turėjo galimybę sužinoti daugiau apie sveikatinimąsi, pažinti gurmanišką turizmą ir dalyvauti  specialiai turizmo gurmanų fiestai sukurtame žaidime.

Visi, kurie norėjo pasimėgauti  išskirtinėmis Druskininkuose teikiamomis sveikatinimosi procedūromis, čia vykstančiomis kultūrinėmis veiklomis ir pramogomis - galėjo tai padaryti Turizmo dienų savaitgalį, aplankydami daugybę mieste vykstančių renginių ir užsiėmimų. Specialiai šiai šventei sukurto žaidimo prizų laimėtojai buvo paskelbti Snow Arenoje vykusiose dūzgėse, kuriose savo dainas klausytojams dovanojo vienas stipriausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas, o vakaro atmosferą kaitino DJ Simona Bandita bei renginio vėdėjas Orijus Gasanovas.

Sveikatinimo mėgėjų laukė neseniai atkurtas K. Dineikos sveikatingumo parkas, kuriame vyko rytinės mankštos ir specialios sveikatingumo programos kaskadinių maudyklių komplekse.  Lankytojai turėjo galimybę išbandyti parko pirtis ir aerojonoterapinį paviljoną. Smalsiausi sveikatos entuziastai dalyvavo pramoginėse sportinėse veiklose, pažintinėse ekskursijose apie sveikatinimąsi.

Parke vyko memorialinių lentų, skirtų parko įsteigėjai gydytojai E. Levickai ir parką kūrusiam bei išgarsinusiam K. Dineikai, atidengimas, o vakare magišką atmosferą čia kūrė šviesų instaliacijos ir gyvos muzikos koncertas.

Vilniaus alėjoje šurmuliavo kulinarijos, tautodailės ir amatų mugė, kurioje pasimėgauti gurmaniškais skoniais bei įsigyti tautodailės darbų kvietė prekybininkai iš visos Lietuvos. Pramogų aikštėje buvo galima dalyvauti maisto degustacijose. Liucina Rimgailė pristatė komandos „Liu desertinė“ desertus, Kulinarinių knygų ir tinklaraščio sezoninevirtuve.lt autorė Renata Ničajienė pasakojo istorijas apie saldžius pyragus su daržovėmis iš naujosios savo knygos „Sezoninių skanumynų istorijos“, o Vytaras Radzevičius visus vaišino savo sriuba.

Kultūros ir muzikos mylėtojus pasitiko daugybė renginių. Įvyko uždaromasis tarptautinio menų festivalio “Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu” koncertas, o  M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje vyko muzikos popietė, vėliau - teminės ekskursijos. Visą savaitgalį vyksiančiuose koncertuose miesto svečiai galėjo pasimėgauti ispaniškais ritmais, išgirsti Ievos Narkutės dainas bei kitus muzikinius pasirodymus,  aplankyti fotografijos parodas, spektaklius, kino seansus ir dalyvauti pramogose visai šeimai su vaikais.

 

 

 ĮGYVENDINTAS  PROJEKTAS  „TURIZMO SKATINIMAS DIDINANT REGIONŲ ISTORINĮ IR KULTŪRINĮ ŽINOMUMĄ“

 

Druskininkų savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Turizmo skatinimas didinant regionų istorinį ir kultūrinį žinomumą“ Lietuvos ir Baltarusijos pasienio teritorijoje – Druskininkų savivaldybėje ir Gardino srityje. Projektas įgyvendintas kartu su partneriais iš Lietuvos ir Baltarusijos. Pagrindinis projekto partneris - VšĮ Baltijos agroverslo institutas (Lietuva), partneriai: Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Lietuva), Visuomeninio susivienijimo „Respublikinė turizmo ir sporto sąjunga“ Gardino srities filialas (Baltarusija), Gardino miesto vykdomasis kūno kultūros, sporto ir turizmo departamento komitetas (Baltarusija). Projekto metu parengta bendra istorinių, kultūros objektų duomenų bazė, kurioje sukaupta tekstinė, vaizdinė ir garsinė informacija apie istorinius-kultūrinius objektus, įdiegta  mobilios informacijos platforma, suteikianti  vartotojams galimybę betarpiškai naudotis minėtų duomenų baze, kurioje patalpinta projekto ekspertų parengta istorinė medžiaga lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, lenkų, baltarusių kalbomis kartu su fotonuotraukomis ir audio bei video įrašai. Druskininkų savivaldybės teritorijoje prie istorinių, kultūrinių objektų įrengtos  lentelės su minėtos informacijos duomenų bazės dvimačiu barkodu „UpCode“.   
Žemėlapis „Istoriniai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės miestai“

Žemėlapis „Nemuno upės keliai“

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.