Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSUSITUOKITE DRUSKININKUOSE

Druskininkai laukia būsimų jaunavedžių iš visos Lietuvos – išskirtiniu grožiu garsėjantis kurortas yra puiki vieta vestuvėms. Druskininkuose būsimieji jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei ras išskirtines, nuostabaus grožio santuokos ceremonijos ir pobūvio vietas bei išpuoselėtą aplinką fotosesijoms.

Dėl santuokos ceremonijos būsimi jaunavedžiai gali kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiąją specialistę Daivą Juonienę tel.: (8313) 53756 arba el.paštu: [email protected]

 Druskininkai gali pasiūlyti pačias įvairiausias santuokos vietas, įtiksiančias ir romantikos mėgėjams, ir ekstremalaus sporto gerbėjams:

   Druskonio ežero pakrantėje esantis Druskininkų miesto muziejus, dar kitaip vadinamas vila „Linksma“.  Miesto muziejus – gražiausias ir puošniausias pastatas, turintis didžiausią istorinę kraitę. Jaunavedžiai čia ne tik įteisina savo meilę, bet ir renkasi kaip vietą fotosesijai.

 Leipalingio dvaras. 16 a. menantis dvaras – puikus pasirinkimas norintiems romantiškos ir elegantiškos šventės.  Dvare galima surengti ir edukacines programas, mokytis autentiškų šokių, tad pramogos ir gera nuotaika vestuvininkams – garantuota.

 Karolio Dineikos Sveikatingumo parkas. Prieš dvejus metus vartus atvėręs atnaujintas parkas – ypatingą aurą turinti vieta.  Šimtametis parkas apsuptas pušynų, apsodintas gėlynais, o jo viduryje esanti nedidelė pakyla puikiai tinka vestuvių ceremonijai.

 Žiemos pramogų kompleksas Snow Arena. Ekstremalių pojūčių gerbėjai santuokos ceremonijai gali pasirinkti Snow Areną, o vestuvių svečius pakviesti į 50 metrų aukštyje įsikūrusį Aero Gallery restoraną. Kad būtų dar įspūdingiau, į ceremonijos vietą jaunavedžiai iš kurorto centro galėtų keltis Lynų keliu.

 Santuoka ant vandens. Druskininkuose vis labiau populiarėja laivyba, todėl romantikos ir nuotykių trokštantys jaunavedžiai santuokai gali pasirinkti plaukimą laivu, pavyzdžiui, iki Meilės salos, kur galėtų išklausyti legendą apie dviejų jaunuolių meilę bei įteisinti savąją.

 220 tūkstančių narcizų jūra. Balandžio mėnesį Druskininkuose vilnija įspūdinga, vienintelė tokia Lietuvoje šimtatūkstantinė narcizų jūra. Tai – iš tiesų neeilinė, įspūdinga vieta šventinei ceremonijai.

 „Grožio šaltinis“. Šventės ceremonijai jaunavedžiai renkasi ir ant Nemuno upės kranto esančio Grožio šaltinio prieigas. Sūriausio ir giliausio Druskininkų mineralinio vandens gręžinio vieta iš tiesų unikali: mineralinis vanduo trykšta iš akmeninio bareljefo, kurį puošia išskirtinės skulptūros. 

Druskininkų Meilės salos atodanga.

T. Valavičius

T. Valavičius

T.Valavičius

Vertinkite: Balsų skaičius: 3
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.