Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Tradicinėje Druskininkų Bočių Padėkos šventėje – padėkos žodžiai ir geros emocijos

 2023-01-26

Šią savaitę Druskininkų Bočių bendrijos nariai organizavo tradicinę Padėkos šventę. Kiekvieną sausio mėnesį gausus senjorų būrys susitinka pasidžiaugti nuveiktais darbais ir padėkoti vieni kitiems.

Kaip sakė Druskininkų Bočiams vadovaujanti, Lietuvos  metų senjorės titulą pelniusi Zita Joana Jančiauskienė, ši šventė labai smagi dar ir dėl to, kad pastaruosius kelerius metus dėl pandemijos bočiams buvo tekę jos atsisakyti.

Šventės pradžioje padėkota Bočių savanoriams bei klubų vadovams, pasidžiaugta aktyvia ir bendruomenei svarbia jų veikla.

Gausų bočių būrį pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Kaip pradėti ekologinės gamybos sertifikavimą?

 2023-01-26

Norint pirmą kartą sertifikuoti ekologinę gamybą, reikia visų pirma susipažinti su šiam gamybos būdui keliamais reikalavimais, tada atlikti tam tikrus procedūrinius veiksmus ir pateikti nustatytus dokumentus.

Ekologinė augalininkystė ir gyvulininkystė

Norint pradėti sertifikuoti šias veiklas, reikia atlikti du pagrindinius veiksmus. Visų pirma, Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS) einamaisiais metais deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus. Deklaravimo laikotarpis, terminai ir sąlygos kasmet nustatomi žemės ūkio ministro įsakymu. Informacija apie deklaravimo pradžią ir sąlygas skelbiama Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) interneto svetainėse.

Plačiau >

Druskininkuose - 2023 metų Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

 2023-01-25

Plačiau >

Informacija dėl 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planų

 2023-01-25

 

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus 2023 m. sausio 17 d. įsakymu patvirtintas
Kultūros paveldo centro 2023 m. kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planas.

NEKILNOJAMŲJŲ KULTŪROS VERTYBIŲ, KURIOMS KULTŪROS PAVELDO DEPARTAMENTO PRIE KULTŪROS MINISTERIJOS TERITORINIAI SKYRIAI 2023 M. RENGS APSKAITOS DOKUMENTACIJĄ, PLANAS

KULTŪROS PAVELDO CENTRO 2023 M. KULTŪROS VERTYBIŲ APSKAITOS DOKUMENTŲ PROJEKTŲ RENGIMO PLANAS

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“

 2023-01-25

Kvietimą teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“ rasite čia.

Plačiau >

Kviečiame naudotis nemokamomis psichologo paslaugomis vaikams nuo 14 metų ir suaugusiems

 2023-01-24

Plačiau >

Druskininkiečiai išvyko į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį

 2023-01-23

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais susitiko žiemos sporto aukštumų siekiantys druskininkiečiai Dovydas Vaivada, Medeina Povilavičiūtė ir Liepa Karlonaitė, kurie sausio 21-28 d. dalyvaus Italijoje vyksiančiame  16-asis Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis. Dovydas ir Medeina yra akrobatinio slidinėjimo, Liepa – kalnų slidinėjimo atstovė.

„Džiugu, kad „Snow Arenos“ bazė ugdo mūsų jaunimą profesionalais . Mūsų jauniesiems sportininkams linkiu puikių asmeninių rezultatų, o taip pat noriu priminti, kad varžybose saugotų save. Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas treniruojasi Snow Arenoje, išnaudoja pas mus sukurtą profesionalią sporto bazę, kad čia vyksta perspektyviausių jaunųjų sportininkų treniruotės iš visos Lietuvos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lietuvos ir užsienio sportininkai vertina, ką jiems siūlo Druskininkais ir naudojasi vienintele Baltijos šalyse esančia mūsų „Snow Arena“.  Jaunųjų druskininkiečių pasiekimai įrodo, kad beveik prieš dešimtmetį priimtas sprendimas leisti šeštų klasių moksleiviams nemokamai slidinėti ir mokytis žiemos sporto pradžiamokslio buvo labai teisingas ir reikalingas. Net neabejoju, kad netrukus šalia Dovydo, Liepos ir Medeinos mes turėsime dar daugiau jaunimo, kuris sieks žiemos sporto aukštumų“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Apklausa dėl būsto nuomos: fiziniams ir juridiniams asmenims, pageidaujantiems išnuomoti būstą savivaldybei socialinio būsto poreikiams tenkinti

 2023-01-23

LR paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybėms ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.

Druskininkų savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomos pagrindais aprūpinti asmenis ir šeimas būstais, esančiais Druskininkų savivaldybės teritorijoje. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi bei atitikti statybos, higienos, priešgaisrinės saugos normų reikalavimus.

Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą Druskininkų savivaldybei socialinio būsto poreikiams tenkinti turėtumėte savivaldybės administracijai pateikti prašymą, kuriame turi būti nurodyti būsto duomenys (adresas, bendras naudingas plotas, kambarių skaičius, aukštas, nuomos terminas (ne trumpesnis nei 5 metai) bei kitą informaciją apie būstą). Prašymas gali būti pateiktas tiesiogiai atvykus į savivaldybės administraciją, paštu bei elektroniniu paštu [email protected]

Jei turite klausimų prašome kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio ir turto valdymo skyrių telefonu                      (8 313) 52 242 arba el. paštu [email protected].

Plačiau >

Informacija gyventojams dėl karinių pratybų Baltarusijos teritorijoje

 2023-01-18

Šiomis dienomis į Druskininkų savivaldybės administraciją kreipėsi gyventojai dėl iš Baltarusijos teritorijos girdimų garsų.

Remiantis vieša informacija, šiuo metu šalia Druskininkų esančiame Gardino Gožos poligone vyksta karinės pratybos, kurios truks nuo sausio 16 d.  iki vasario 1 d.  

Prašome gyventojų išlikti ramiais ir nepanikuoti – Lietuvos kariuomenė ir pasieniečiai atidžiai stebi situaciją ir pagrindo nerimauti nėra.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracija organizuoja gaminių atliekų surinkimą iš įmonių, įstaigų, gyventojų ir organizacijų

 2023-01-17

Gaminių atliekų surinkimas vyks 2023 m. sausio 24 d., kurio metu iš užsiregistravusių įmonių, įstaigų ir organizacijų:

Nemokamai bus surenkamos:

-        Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

-        Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;

-        Vidaus degimo variklių oro filtrų atliekos;  

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos:

-        Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių);

-        Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos;  

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai turi aukščiau minėtų atliekų prašome iki 2023 m. sausio 20 d. registruotis e-paštu [email protected] arba tel. 8 5 206 09 01, ir mes organizuosime jų surinkimą.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.