Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
VMI: Saugodamas įmonės pinigus savininkas juos išleido savo poreikiams

Vienos odontologijos įmonės savininkas Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (Kauno AVMI) specialistams bandė įrodyti, kad bendrovės pinigus sėkmingai saugo savo asmeninėse banko sąskaitose. Atliekant patikrinimą paaiškėjo, kad dalį „saugomų“ lėšų, siekdamas išvengti mokesčių, jis išleido maistui, kurui, drabužiams bei avalynei ir kitiems asmeniniams pirkiniams.

„Atliekant patikrinimą nustatyta, kad įmonės kasos likutis turėtų būti kiek daugiau nei 232 tūkst. eurų, tačiau bendrovėje pinigai nerasti. Savininkas teigė, kad pinigus jis saugo pats – dalį grynaisiais, dalį – asmeninėse banko sąskaitose“, - situaciją komentavo Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė. Pasak jos, bendrovėje apsilankius antrą kartą, įmonė pateikė kiek didesnę nei 72,5 tūkst. eurų sumą grynaisiais pinigais. „Savininkas taip pat pateikė dokumentus dėl likusių pinigų saugojimo asmeninėse sąskaitose. 91 tūkst. eurų į jo asmeninę sąskaitą buvo įnešta jau pradėjus įmonės patikrinimą, o likusi suma buvo grindžiama jo banko sąskaitų likučiais“, - teigė J. Stankienė.

 

Analizuojant duomenis paaiškėjo, kad įmonės savininko banko sąskaitose realus likutis - 91 tūkst. eurų, o likusios bendrovės lėšos, kurias jis teigia saugojęs, panaudotos maisto, kuro, drabužių bei avalynės, namų apyvokos daiktams ir kitoms pragyvenimo išlaidoms. Verslininkui beliko prisipažinti suklydus – patikslinti pajamų deklaraciją, papildomai deklaruojant 68,4 tūkst. eurų pajamų, taip pat sumokėti daugiau nei 10,2 tūkst. eurų gyventojų pajamų mokesčio.

„VMI specialistai nustato įvairių atvejų, susijusių su asmeninių poreikių tenkinimu įmonės lėšomis. Dažniausiai tokiu būdu bandoma maskuoti asmenines keliones, poilsiui skirto nekilnojamojo turto įsigijimus, kitas asmenines išlaidas“, - primena Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad tokie pažeidimai nuolat sulaukia mokesčių administratoriaus specialistų dėmesio.

Per šių metų I pusmetį VMI specialistai atliko 88 kontrolės veiksmus, kurio metu buvo nustatyta privačių poreikių tenkinimo įmonių lėšomis bei su pajamų natūra apmokestinimu susijusių pažeidimų. Į biudžetą papildomai mokėtinos/deklaruotinos mokesčių ir su jais susijusios sumos iš viso sudarė beveik 1,4 mln. eurų. Praėjusiais metais VMI atliko 195 kontrolės veiksmus, kurių rezultatas - beveik 2,7 mln. Eur.

VMI primena, kad gyventojai, pastebėję galimus mokestinius pažeidimus, informaciją gali perduoti paskambinę VMI pasitikėjimo telefonu 1882, taip pat užpildžius elektroninę formą VMI internetinėje svetainėje (https://www.vmi.lt/evmi/stop-seseliui). Pranešėjų anonimiškumas garantuojamas.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.