Druskininkų savivaldybė

Druskininkų savivaldybės administracija perka vieno ir dviejų kambarių butus

2023-02-06

Druskininkų savivaldybės administracija perka vieno ir dviejų kambarių butus Savivaldybės socialinio būsto fondo plėtrai. Butai perkami visoje Druskininkų savivaldybės teritorijoje.

Kviečiame fizinius ar juridinius asmenis teikti paraiškas (paraiškos forma yra pateikta Pirkimo dokumentų 1 priede).

Druskininkuose išdalinti Lietuvos 10 šokių čempionato medaliai

2023-02-06

Vasario 4 ir 5 dienomis Druskininkuose esančiame Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“ organizuotas nacionalinis 10 šokių čempionatas, kuriame šokėjai iš visos Lietuvos atkakliai varžėsi dėl laimėtojų titulo bei mero taurės.

Dalyvius pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Abi čempionato  dienas žiūrovai turėjo puikų reginį - varžybose buvo atliekami tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos šokiai.

Kviečiame į LTeam žiemos festivalį

Plačiau >

Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Druskininkų savivaldybėje organizuoja ir teikia Druskininkų savivaldybės administracija

2023-02-06

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimas finansuojamas iš valstybės biudžeto.

Druskininkų savivaldybės gyventojai gali kreiptis dėl pirminės teisinės pagalbos per elektroninę sistemą TEISIS (https://www.teisis.lt) arba iš anksto užsiregistravę tel. (8 313) 51517 / el. p. [email protected]:

Teikiamos pirminės teisinės pagalbos laikai (tik užsiregistravus iš anksto):

• antradieniais nuo 13.00 val. iki 17.00 val.;
  • ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui A. Česnuliui

2023-02-04

Druskininkuose - 2023 metų Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

2023-02-03

Plačiau >

Svarstyti svarbūs Vietos veiklos grupės klausimai

2023-02-03

Sausio 30 dieną, pirmadienį, vyko Druskininkų Vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas, jame dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės vadovai.

Susirinkime aptarti aktualūs klausimai: pristatyta praėjusių metų Druskininkų VVG veiklos ir finansinės ataskaita, VšĮ Sūrūs vėjai veikla, planuojami Druskininkų VVG projektai.

Taip pat aptarta bendruomenių strategijose norimos vystyti idėjos, kuriama naujo laikotarpio VVG strategijos eiga.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pristatė šiuo metu Druskininkuose įgyvendinamus projektus, su bendruomenių atstovais diskutavo apie bendruomenių poreikius, problemas, lūkesčius, galimybes labiau įsitraukti į kurorto turizmo, maitinimo sektorius.

Plačiau >

Informacija dėl karinių pratybų vasario mėnesį

2023-02-02

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai  vasario 9 d. nuo 9 val iki 17 val. planuoja vykdyti lauko pratybas Marcinkonių miške (Alytaus aps., Varėnos raj., Marcinkonių sen.) bei vasario 13–14 d. Alytaus aps. Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Varėnos raj. savivaldybių apylinkėse (Leipalingis, Seirijai, Merkinė).

Pratybos bus vykdomos šviesiu ir tamsiu paros metu, bus naudojamos ratinės ir vikšrinės transporto priemonės, imitaciniai šaudmenys bei pirotechninės priemonės.

Užtikriname, kad pratybų metu nebus gadinama infrastruktūra, teršiama aplinka bei bus laikomasi priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos reikalavimų.

Maloniai kviečiame dalyvauti

2023-02-01

Savaitgalį geriausi Lietuvos šokėjai susirinks Druskininkuose

2023-02-01

Pirmąjį vasario savaitgalį Druskininkai svetingai pasitiks iš visos Lietuvos suvažiavusius sportinių šokių atlikėjus. Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“ vyks 2023 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas.

Dešimties šokių disciplinos varžybose yra atliekami tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos šokiai. „Tokias varžybas žiūrovams stebėti yra labai įdomu, o sportininkams – neslėpsime – sušokti tikrai nelengva.“ – mūsų laikraščiui pasakojo Lietuvos sportinių šokių federacijos generalinė sekretorė Diana Gornatkevičienė.