Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2022-12-08

 Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Kviečiame bendruomenę aukoti miegmaišius Ukrainai

 2022-12-07

Rusijai nuolat atakuojant Ukrainos energetikos infrastruktūrą ir siekiant palaužti šalies gynėjus šalčiu, Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) sutelkė pastangas padėti Ukrainos gyventojams ištverti sunkią žiemą. Visai neseniai dėl didelio elektros deficito šalyje, Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko ir į Ukrainą išvežė 100 generatorių. Šiandien – LRK prašo visuomenę susitelkti dar kartą, kadangi tiesiai iš kolegų, Ukrainos Raudonojo Kryžiaus, gavo žinių, kad šalyje labai trūksta šiltų miegmaišių. Todėl gruodžio 10-11 dienomis Lietuvos Raudonasis Kryžius visoje Lietuvoje skelbia miegmaišių rinkimo akciją ir kviečia žmones atnešti švarius naudotus arba naujus miegmaišius.

Plačiau >

Skelbiami Druskininkų savivaldybės 2023 metų Kultūros srities projektų konkursai

 2022-12-07

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2023 metų Kultūros srities projektų konkursus:   

  • Nevyriausybinių organizacijų, veikiančių kultūros srityje ir teikiančių kultūros srities paslaugas, kultūros projektams finansuoti. 
  • Fizinių asmenų (menininkų, kūrėjų, kultūros puoselėtojų) bei juridinių asmenų (išskyrus biudžetines ir viešąsias įstaigas, kurių savininko teises įgyvendina valstybės arba savivaldybės institucija, NVO organizacijos), veikiančių kultūros srityje ir teikiančių kultūros srities paslaugas, kultūros projektams finansuoti.

Konkursų tikslas – skatinti profesionalaus ir mėgėjų meno sklaidą Druskininkų savivaldybėje, sudarant sąlygas menininkams, kūrėjams, meno ir kultūros organizacijoms, draugijoms, klubams bei NVO realizuoti kūrybines idėjas ir sumanymus.

Paraiškų priėmimo terminas: iki 2022 m. gruodžio 16 d.

Druskininkų savivaldybės kultūros srities projektų finansavimo konkursų nuostatus, paraiškos formą bei vertinimo kriterijus galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkusavivaldybe.lt reklaminiame skyrelyje „Savivaldybės remiami projektai“.

Paraiška pateikiama vienu iš būdų:

1. Elektroninė paraiška ir jos dokumentų versija pateikiama iki 2022 m. gruodžio 16 d. 24.00 val.  el. paštu [email protected], laiško eilutėje „Tema“ įrašius konkurso pavadinimą „Kultūros srities projektų konkursui“.

2. Atspausdinta paraiška turi būti pateikta užklijuotame voke, ant jo užrašant „Kultūros srities projektų konkursui“ ir iki 2022 m. gruodžio 16 d. 15.00 val. pateikta Druskininkų savivaldybės administracijai, Vilniaus al. 18, Druskininkai.        

Iki paskutinės paraiškų pateikimo darbo dienos pabaigos su konkursais  susijusiais klausimais konsultacijas teikia Druskininkų savivaldybės administracijos Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas kultūrai, Rūta Barkauskienė tel. 8 617 08840,  el. p. [email protected]  

Plačiau >

Informacija gyventojams, gaunantiems ES paramą

 2022-12-07

Nuo š. m. gruodžio 9 d. iki gruodžio 16 d. labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ dalins ES paramą maisto produktais ir higienos prekėmis nepasiturintiems Druskininkų savivaldybės gyventojams.

Druskininkų gyventojams parama bus dalinama Druskininkų (Ratnyčios) Šv. Apaštalo Baltramiejaus parapijos namuose.

Parama dalinama:

      ·         Druskininkuose, J. Čečiotos g. 4 – š. m. gruodžio 12,14,15,16 d. 17.00-19.00 val.

      ·         Viečiūnų mstl., Jaunystės g. 17 – š. m. gruodžio 13 d. 17.00-18.30 val.

      ·         Leipalingio mstl., Alėjos g. 3 – š. m. gruodžio 9 d. 16.30-19.00 val.

Telefonai pasiteiravimui:

LPF „Maisto banko“ atstovo tel. 8 615 13461

Socialinės paramos skyriaus tel.  8 313 52543

Plačiau >

Keičiasi Kauno AVMI Druskininkų padalinio adresas

 2022-12-07

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad nuo 2023 m. sausio 2 d. Druskininkų padalinys persikelia į naujas patalpas. Visos paslaugos gyventojams bus teikiamos adresu Neravų g. 8, Druskininkai. Mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais ir antradieniais nuo 8 iki 17 val., dirbama be pietų pertraukos.

Plačiau >

Kalėdų kryptis – Druskininkai: reisas į Dovanų pasaulį

 2022-12-06

Plačiau >

VMI: Ką svarbu žinoti dirbant savarankiškai?

 2022-12-06

Kada gyventojai turi įteisinti savo veiklą?

Gyventojams veiklą būtina įteisinti tuomet, kai ji atitinka individualios veiklos požymius, t. y. kai atsiranda veiklos tęstinumas, komercinės naudos siekimas, savarankiškumas, taip pat motyvas bei galimybės sandorius sudaryti ir ateityje. Pvz., jei žmogus vieną kitą kartą parduoda jam nebereikalingą, tačiau dar tinkamą naudoti daiktą – drabužius, baldus, buitinę techniką ir pan., tai tokia veikla nelaikytina individualia veikla, o tik turto pardavimu.

Kaip galima įteisinti savarankišką veiklą?

Gyventojai, įteisindami savarankišką veiklą, gali pasirinkti individualią veiklą pagal pažymą arba veiklą su verslo liudijimu - atitinkamai skiriasi jų apmokestinimas.

Plačiau >

Savivaldybės lėšomis sunkiau gyvenančių druskininkiečių namuose įrengti dūmų detektoriai

 2022-12-06

Šaltojo sezono pradžioje Druskininkų savivaldybės lėšomis sunkiau gyvenančių druskininkiečių namuose mieste ir seniūnijose įrengta 30 autonominių dūmų detektorių, padėsiančių  užtikrinti gyventojų saugumą gaisro atveju.

Druskininkų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su Druskininkų savivaldybės specialistu, atsakingu už civilinę saugą ir Socialinės paramos skyriaus darbuotojais atrinko vienišus, senyvo amžiaus, neįgalius, turinčius specialių poreikių ir asmenis, kurių namuose buvo sumontuoti dūmų detektoriai.

Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai patarė kaip apsaugoti save ir artimuosius nuo gaisro, kaip elgtis gaisro atveju, atkreipė dėmesį į didžiausius rizikos veiksnius gyvenamame būste.

Primename, kad butuose, individualiuose namuose ar sodo nameliuose privalo būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai.

Dūmų detektoriaus veikimo principas – reaguoti į dūmus ir degimo proceso metu susidariusias dujas bei ankstyvojoje gaisro fazėje duoti žmonėms aiškų signalą apie gaisro pavojų. Triukšmas pažadina net miegančiuosius ir leidžia žmonėms išsigelbėti patiems bei išsaugoti savo turtą.  

Plačiau >

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, savivaldybių administracijų švietimo padalinių ir švietimo centrų vadovai Druskininkuose diskutavo apie aktualijas įgyvendinant svarbius pokyčius dėl ugdymo turinio atnaujinimo ir mokinių pasiekimų

 2022-12-06

Praėjusią savaitę Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir Druskininkų savivaldybė organizavo dvi dienas trukusią konferenciją „Savivaldybių lyderystė kuriant ir diegiant naują ugdymo turinį“, kurioje dalyvavo už švietimo sektorių atsakingi savivaldybių atstovai. 

Plačiau >

Druskininkų policija prašo pagalbos – kviečia užpildyti trumpą apklausą

 2022-12-05

Druskininkų policijos komisariato pareigūnai atlieka apklausą  „Druskininkų savivaldybės gyventojų požiūris į teisės pažeidimus ir nusikaltimus, mažinančius saugumo jausmą“ ir kviečia gyventojus dalyvauti apklausoje. APKLAUSOS ANKETĄ RASITE ČIA. 

Apklausa atliekama siekiant įvertinti visas rizikas ir iššūkius, susijusius su saugumo jausmo didinimu.

Apklausa vyksta gruodžio 2-15 d.

Apklausos tikslas – išsiaiškinti Druskininkų savivaldybės gyventojų požiūrį į teisės pažeidimus ir nusikaltimus, keliančius jiems susirūpinimą ir mažinančius saugumo jausmą Druskininkų savivaldybėje.

Remiantis apklausos rezultatais, bus parinkti prevenciniai metodai ir priemonės, kuriomis bus mažinamas nurodytų problemų pavojingumas 2023 metais.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.