Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376

VMI: Mokestinės paskolos sutartį be palūkanų įmonės sudaryti gali iki vasario 28 d.
 2021-02-24

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad įmonės, kurios pavasarį buvo laikomos nukentėjusiomis, tačiau rudens karantino metu jų veikla nebuvo apribota ir į naująjį nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą nebuvo įtrauktos, iki vasario 28 d. turėtų kreiptis į VMI bei sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau - MPS) be palūkanų.

Elektroniniu būdu užsakytų paslaugų skaičius 2020 metais išaugo beveik du kartus
 2021-02-24

2020 metais visą pasaulį sukaustęs COVID-19 virusas privertė keisti įvairias gyvenimo sritis, ne išimtis buvo ir administracinių paslaugų teikimo būdas. Pastaraisiais metais ypatingai svarbu buvo gauti norimas paslaugas saugiu būdu  – Druskininkų savivaldybės teikiamų paslaugų elektroniniu būdu buvo užsakyta beveik du kartus daugiau, lyginant su 2019 metais.

Sniego nuošliaužos nuo stogų ir varvekliai gali kelti rimtą grėsmę
 2021-02-24

Šiuo metu Lietuvoje vyrauja permainingi orai – kai naktimis šąla, o dienomis temperatūra priartėja prie nulio arba būna pliusinė, ant namų stogų kaupiasi sniegas ir formuojasi varvekliai, kurie krisdami gali sužaloti žmones arba sugadinti jų turtą.

Siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, įmonės, įstaigos, namų savininkai, daugiabučių namų administratoriai turi pasirūpinti savo pastatais – saugiai, užtikrinant aplinkinių saugumą nudaužyti varveklius, pašalinti nuo pastatų stogų susidariusias sniego sankaupas.

Druskininkų savivaldybės administracija, atlikdama statinių naudojimo priežiūrą, kontroliuos, ar imamasi visų priemonių saugumui užtikrinti t.y. ar nuo stogų šalinamas susikaupęs sniegas, ledas ir varvekliai bei ar imamasi priemonių kelių ir takelių slidumui pašalinti.

Gyventojai atlydžio metu taip pat turėtų būti itin atidūs: prieš išeinant iš namų patartina įvertinti kelių ir takelių slidumą, nevaikščioti arti aukštų pastatų, nestatyti prie jų bei apsnigtų medžių automobilių.

Tikimės, kad bendromis pastangomis pavyks apsaugoti bendruomenės žmones nuo varveklių ir sniego sankaupų keliamo pavojaus.

Kaip teisingai rūšiuoti atliekas?
 2021-02-23

SKELBIAMAS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 2021-02-23

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2021 metų Socialinės veiklos projektų finansavimo iš Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų konkursą ir kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas socialinių paslaugų teikimo ir savanorystės srityse.

Paraiškų priėmimo terminas – nuo 2021 m. vasario 23 d. iki 2021 m. kovo 5 d.

Informacija apie projektų finansuojamas veiklas, įgyvendinimo trukmę, paraiškų formas, jų pateikimo reikalavimus patalpinta Socialinės veiklos projektų finansavimo konkurso nuostatuose.

Elektroninė paraiškos ir jos dokumentų versija pateikiama el. paštu langelis@druskininkai.lt ne vėliau nei iki 2021 m. kovo 5 d. 24.00 val. laiško eilutėje „Tema“ įrašius konkurso pavadinimą „Socialinės veiklos projektų konkursui“.

Iki paskutinės paraiškų pateikimo darbo dienos pabaigos su konkursu susijusiais klausimais konsultacijas teikia Socialinės paramos skyriaus vyr. patarėja Ligita Baranauskienė, tel. 8 614 42916, el. p. ligita.b@druskininkai.lt, ir vedėjo pavaduotoja Bronė Petrikienė, tel. 8 313 55744, brone.petrikiene@druskininkai.lt.