Kviečiame į koncertus K. Dineikos sveikatingumo parke

Tapk aplinkosauginio projekto ambasadoriumi
 2022-06-28

Jau 8-us metus organizuojamas aktyvusis „Mes rūšiuojam. Vasara“ projekto etapas kviečia veiklius bendruomenių gyventojus tapti šio aplinkosauginio projekto ambasadoriais ir kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai
 2022-06-28

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

„Jau aštuntus metus siekiame suburti visas Lietuvos bendruomenes kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę. Didelis bendruomenių aktyvumas rodo jų norą gyventi gražesnėje ir švaresnėje aplinkoje bei kartu augantį gyventojų sąmoningumą, kad nerūšiuojamos elektronikos atliekos ne tik teršia aplinką, bet ir kelia pavojų gamtai ir žmonių sveikatai“, – sako Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos (EGIO), Gamintojų ir importuotojų asociacijos (GIA) vadovė Vitalija Sičiūnienė.

Alytaus regiono plėtros taryba kviečia dalyvauti apklausoje ir laimėti prizus
 2022-06-28

Šiais metais užsibrėžėme labai atsakingą tikslą - suformuoti Alytaus regiono viziją bei sukurti Alytaus regiono (Alytaus apskrities) logotipą.

Mieli regiono gyventojai, verslininkai, svečiai, prašome Jus iki 2022-06-30 užpildyti trumpą apklausą, kurioje išsakytas Jūsų požiūris, įžvalgos bei patirtis regione, bus labai naudinga mums formuojant regiono viziją bei kuriant logotipą.

Apklausos nuoroda:

Liepos 1 dieną burtų keliu atrinksime 3 dalyvavusius apklausoje ir įteiksime Alytaus regiono plėtros tarybos PRIZUS!

Kviečiame visus žemės sklypų savininkus sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas
 2022-06-28

Druskininkų kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas – siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Dėkojame žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas.

Tačiau pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų – raginame savininkus atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Atkreipiame dėmesį, kad už nesitvarkymą yra numatyta administracinė atsakomybė.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius jums priklausančių sklypų, tiek fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai bus įtraukti į apleistų sklypų sąrašą.

Apleistų žemės sklypų sąrašas bus perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2022 metų mokestiniam laikotarpiui.

Tad nelaukite paskutinės minutės, susitvarkykite jums priklausančias teritorijas.