Druskininkų savivaldybė

Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376

Kreipimąsis į AB Swedbank dėl informacijos apie sanatorijai „Belorus“ taikomas sankcijas pateikimo
 2021-01-19

Jaunimo savanoriškos tarnybos programa kuria pridėtinę vertę bendruomenei jau daugiau nei metus
 2021-01-19

Savanoris – žmogus, kuris sąmoningai renkasi neatlygintinai skirti savo laiką ir jėgas pilietinei, socialinei veiklai. Jau daugiau nei metus Druskininkų savivaldybėje savanorišką veiklą organizuojanti organizacija asociacija „Padėkime vaikams“ vykdo Jaunimo savanoriškos tarnybos programą. Tai intensyvus jauno žmogaus nuo 14 iki 29 m. neformalus ugdymosi procesas, kuris trunka 6 mėnesius, 40 val. per mėnesį.

INFORMUOJAME APIE PRADEDAMĄ RENGTI PROJEKTO „RAIL BALTICA“ GELEŽINKELIŲ INFRASTRUKTŪROS PRIEŽIŪROS DEPŲ PLĖTROS SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS VYSTYMO PLANĄ
 2021-01-19

Rengimo pagrindas: 2018 m. gruodžio 27 d. LRV nutarimas Nr. 1398 „Dėl Projekto „Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūros priežiūros depų susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano rengimo pradžios“. LR susisiekimo ministro 2019 m. kovo 13 d. įsakymas Nr. 3-123 „Dėl projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos Lenkijos ir Lietuvos valstybių siena–Jiesia modernizavimo susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano planavimo darbų programos, projekto „Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūros Kauno geležinkelių mazge susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano planavimo darbų programos, projekto „Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūros priežiūros depų susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano planavimo darbų programos, projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos Kaunas–Vilnius susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano planavimo darbų programos patvirtinimo“.

VMI informuoja: Pasinaudoti kompensacinio PVM tarifo lengvata gali daugiau smulkiųjų ūkių
 2021-01-18

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. daugiau ūkininkų, kurie nėra pridėtinės vertės mokesčio (toliau – PVM) mokėtojai, iš žemės ūkio produkcijos supirkėjų galės gauti 6 proc. kompensacinį priedą nuo parduotos produkcijos ar suteiktų paslaugų kainos. Nuo šiol lengvata galės pasinaudoti smulkieji ūkininkai, Mokesčių inspekcijoje įsiregistravę kompensacinio PVM gavėjais, kurių registruotas žemės plotas neviršija 20 hektarų.

Primename: įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių balkonuose, jei tam prieštarauja bent vienas gyventojas
 2021-01-18

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo draudimą rūkyti daugiabučių balkonuose reglamentuojančios Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pataisos, draudžiančios rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, kai bent vienas namo gyventojas prieštarauja rūkymui.

Pagal įstatymo reikalavimus pastato/ buto savininkas ar kitas fizinis asmuo, kuris naudojasi pastatu/butubutu ir jame rūko, privalo užtikrinti, kad tabako dūmai nepatektų į kito savininko pastato/ buto patalpas bei į to paties buto patalpas.

Prieštaravimą dėl rūkymo daugiabučio namo gyventojas gali pateikti Savivaldybės administracijai el.paštu info@druskininkai.lt

Prieštaravimas turi būti pasirašytas, jame nurodytas asmens vardas, pavardė, gimimo data ir deklaruota gyvenamoji vieta.

Gavus asmens prieštaravimą, Savivaldybės administracijos direktorius įsakymu uždraudžia rūkyti daugiabučiame name. Jei prieštaravimą pareikš asmuo, kuris gyvens, bet nebus deklaravęs gyvenamosios vietos konkrečiame daugiabučiame name, draudimas rūkyti bus panaikintas po 6 mėnesių, jei prieštaravimą pareiškęs asmuo per 6 mėnesius nuo prieštaravimo pareiškimo dienos nedeklaruos gyvenamosios vietos tame name.