Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Atminimo žvakeles uždekite saugiai: rasti artimųjų kapus padės skaitmeninė sistema

 2020-10-30

Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgaliui, Druskininkų savivaldybės administracija atkreipia dėmesį, jog savivaldybėje veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti savo artimųjų kapus.

Minėta sistema apima senąsias ir naująsias Druskininkų kapines.

Kaip veikia ši sistema? Įveskite www.cemety.lt, velionio vardą su pavarde, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą. Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiksliai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia tiek lietuvių, tiek lotyniškaisiais rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Plačiau >

SAM teikia rekomendacijas Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgaliui

 2020-10-30

Artėjant ilgajam Visų Šventųjų ir Vėlinių savaitgaliui Sveikatos apsaugos ministerija primena, jog dėl itin nepalankiai susiklosčiusios epidemiologinės situacijos šalyje gyventojai privalo laikytis papildomų prevencijos priemonių: visada dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes, vengti artimo kontakto su kitais žmonėmis, išlaikyti mažiausiai 2 metrų atstumą, jei įmanoma – artimųjų kapus lankyti ne Vėlinių savaitgalio metu. Tik taip pavyks išvengti tolimesnio koronaviruso (COVID-19) plitimo.

Plačiau >

Iššūkiui pasiryžę sportininkai Druskininkų Snow arenoje treniruosis nemokamai

 2020-10-30

Ekstremaliam iššūkiui – atstovauti Lietuvai 2022-ųjų žiemos paralimpinėse žaidynėse Pekine – pasiryžęs neregys  kalnų slidininkas Karolis Verbliugevičius kartu su treneriu-vedliu Vyteniu Makausku Druskininkų Snow arenoje nuo šiol treniruosis nemokamai.

Su Lietuvos paralimpiniu komitetu pasirašytoje sutartyje numatyta bendradarbiauti, siekiant padėti Lietuvos sportininkams patekti į 2022 metų Pekino žiemos paralimpines žaidynes ir sudaryti jiems sąlygas treniruotis.

Mūsų šalies sportininkai žiemos paralimpinėse žaidynėse iki šiol yra dalyvavę tik vieną kartą -  1994 metais Lilehameryje Lietuvai atstovavo slidininkai Saulius Leonavičius ir Sigita Kriaučiūnienė. Visos vėlesnės paralimpinės žaidynės iki šiol vyko be lietuvių.

Plačiau >

Artėjant Visų Šventųjų dienai aplankyti Druskininkams nusipelniusių žmonių kapai

 2020-10-30

Jau tapo gražia tradicija artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms aplankyti miestui nusipelniusių žmonių ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę amžinojo poilsio vietas.

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Tarybos narė Inga Salickienė, miesto muziejaus direktorius Gintaras Dumčius ir Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žagunienė aplankė miestui nusipelniusių ir kurorto istorijoje gilų pėdsaką palikusių žmonių kapus: padėjo gėlių, uždegė žvakelių.

Tylos minute buvo pagerbti M. K. Čiurlionio tėvų ir sesers, K. Dineikos, J. Pileckio, J. Čečiotos, K. Volfgango, Druskininkų garbės piliečių  A. Dambrausko, P. Viščinio, A. Šuliausko, E. Kvaraciejienės kapai.

Gėlių padėta ir žvakelės uždegtos ir ant prie Mergelių akių esančių žuvusiųjų už Lietuvos laisvę kapų. 

Plačiau >

Autobusų eismo tvarkaraščiai lapkričio 1-2 dienomis

 2020-10-29

Plačiau >

VMI informuoja: virtualaus buhalterio ABC

 2020-10-28

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad smulkieji verslininkai gali lengviau ir paprasčiau tvarkyti savo apskaitą, naudodamiesi jiems skirta nemokama e.paslauga – virtualiu buhalteriu i.APS. Pagrindinis i.APS tikslas yra padėti taupyti resursus gyventojams, kurie vykdo veiklą įsigiję verslo liudijimą ar įregistravę individualios veiklos pažymą ir veda supaprastintą apskaitą.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui! Atnaujinta klientų aptarnavimo tvarka Savivaldybėje

 2020-10-28

Siekiant užtikrinti atitinkamus saugumo reikalavimus Druskininkų savivaldybės administracijoje, nuo spalio 28 d. nauji reikalavimai į Savivaldybę atvykstantiems gyventojams:

  • Visiems lankytojams matuojama kūno temperatūra;
  • Visi lankytojai registruojami.

Jei gyventojo temperatūra 37,3 Co ir daugiau, jie neaptarnaujami Savivaldybėje, gyventojui nurodama vykti namo, kreiptis į savo šeimos gydytoją ar į karštąją liniją tel. Nr.1808.

Informuojame, kad besikreipiantys gyventojai priimami specialiai tam skirtose klientų aptarnavimo vietose tik užsiregistravus iš anksto. Gyventojai į konsultaciją užsiregistruoti gali telefonu:  8 (3 13) 51517.

Plačiau >

Tvarkydami kapus, nepamirškite tvarkyti atliekų

 2020-10-28

Besibaigiantis ruduo kasmet primena mūsų gyvenimo trapumą ir laikinumą, kurį neišvengiamai pajuntame, lankydami Anapilin išėjusių artimųjų kapus.

Prie jų kaskart einame nešini žvakėmis, gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis, kitomis kapų puošmenomis, manydami, kad taip parodome pagarbą mirusiesiems, kuriems, pripažinkime, tie mūsų žemiški pagarbos ženklai anaiptol nėra svarbūs.

Sielovadininkai, etnologai primena, kad Visų šventųjų diena, Vėlinės – tai tylaus dvasinio pabendravimo su Anapilin išėjusiais artimaisiais metas, kuomet jie prisimenami mintimis, maldos žodžiais.

Šiomis ypatingo susikaupimo dienomis vienos žvakės ir kelių gėlės žiedų mirusiems pagerbti tikrai užtektų.

Plačiau >

ŪKININKŲ DĖMESIUI! Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Išimtinė laikina parama ūkininkams ir MVĮ, kuriuos ypač paveikė COVID-19 krizė“

 2020-10-28

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos kviečia teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonę „Išimtinė laikina parama ūkininkams ir MVĮ, kuriuos ypač paveikė COVID-19 krizė“ .  

Paraiškos pagal KPP Priemonę priimamos nuo 2020 m. spalio 19 d. iki 2020 m. lapkričio 20 d.

Plačiau >

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nėščiųjų mokyklėlę

 2020-10-26

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.