Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Savaitgalį geriausi Lietuvos šokėjai susirinks Druskininkuose

Pirmąjį vasario savaitgalį Druskininkai svetingai pasitiks iš visos Lietuvos suvažiavusius sportinių šokių atlikėjus. Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“ vyks 2023 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas.

Dešimties šokių disciplinos varžybose yra atliekami tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos šokiai. „Tokias varžybas žiūrovams stebėti yra labai įdomu, o sportininkams – neslėpsime – sušokti tikrai nelengva.“ – mūsų laikraščiui pasakojo Lietuvos sportinių šokių federacijos generalinė sekretorė Diana Gornatkevičienė.

 

D. Gornatkevičienės teigimu, dešimties šokių turnyrai labai dinamiški: čia poros ką tik šoko lėtą valsą ar fokstrotą, o čia – jau tos pačios atlieka sambą ar džaivą. „Žiūrovai mato greitai besikeičiančius šokius, gali stebėti kuo jie skiriasi vienas nuo kito, kaip sportininkai išreiškia kiekvieno šokio charakterį. Tuo tarpu patiems šokėjams reikia ne tik labai greitai spėti pakeisti kostiumus tarp skirtingų programų, bet svarbiausia – net kelis kartus tą pačią varžybų dieną tinkamai nusiteikti skirtingų temperamentų pasirodymams.“ – kalbėjo specialistė.

Lietuvos čempionatas Druskininkuose vyks abi artėjančio savaitgalio dienas – vasario 4-ąją ir 5-ąją. Šeštadienį dėl geriausiųjų vardo varžysis jaunučiai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai, o sekmadienį – jauniai ir jaunimas iki 21 m.

Visų amžiaus grupių Lietuvos čempionai bus apdovanoti ne tik medaliais, bet ir Druskininkų savivaldybės Mero taurėmis, geriausiems šalies sportininkams taip pat bus suteikta teisė atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

Šios savaitės pradžioje pasibaigė registracija į Druskininkuose vyksiantį turnyrą. Lietuvos sportinių šokių federacijos atstovai patvirtino, kad, nors pastaruoju metu būta šiek tiek nerimo, kaip po pandemijos šokėjai grįš ant varžybinio parketo, dešimties šokių čempionate dalyvių bus daugiau nei ankstesniais metais.

„Dalyvaus visų didžiųjų miestų šokėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, o taip pat – sportininkai iš Alytaus, Elektrėnų, Jonavos, Kėdainių, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Plungės, Šilutės, Tauragės, Utenos. Iš viso į turnyrą užsiregistravo 268 duetai.“ – pasakojo federacijos generalinė sekretorė.

Druskininkiečius ir miesto svečius organizatoriai – Lietuvos sportinių šokių federacija ir Druskininkų savivaldybė – kviečia atvykti stebėti varžybų finalinių akordų: vasario 4-ąją ir 5-ąją dienomis nuo 18.30 val. LSC komplekse „Druskininkai“. Renginių metu šoks ne tik sportininkai, bet bus galima pasigėrėti koncertiniais pasirodymais, kuriuos parengė Druskininkų kolektyvai bei dainininkės Astos Pilypaitės grupė. Bilietus į renginį bus galima įsigyti sporto komplekso kasoje arba internetu „Ticket market“ tinklapyje.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.